UNIQA Extraliga muži 2020/2021

Soutěž

UNIQA Extraliga muži 2020/2021 Best players WING SPIKER
HráčOdehránoBlokBlokPodáníPodáníÚtokÚtokPříjemPříjemPořadí
  MS#=/TotBl ind.Bl ind.#=/TotSv ind.Sv ind.#=/TotSp ind.Sp ind.#=/TotRc ind.Rc ind.Index

1

Wiese Lukasz
(ČEZ Karlovarsko)

33

116

33

47

4

125

0,006

0,006

52

82

27

432

0,0145

0,0145

318

31

68

625

40,6464

40,6464

100

50

32

639

0,2113

0,2113

0,43215

2

Vašina Lukáš
(ČEZ Karlovarsko)

34

111

50

66

7

166

0,0089

0,0089

37

100

27

414

0,0114

0,0114

272

44

36

599

35,5793

35,5793

122

48

32

556

0,2662

0,2662

0,41685

3

Michálek Petr
(VK Jihostroj České Budějovice)

33

120

35

64

1

165

0,0066

0,0066

20

28

11

469

0,0059

0,0059

290

47

40

625

38,976

38,976

85

38

39

633

0,2212

0,2212

0,38551

4

Bornemann Lars
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

24

91

20

58

5

124

0,0049

0,0049

40

90

34

413

0,0181

0,0181

298

53

64

683

24,1157

24,1157

75

49

43

543

0,1529

0,1529

0,37894

5

Janků David
(VK Ostrava)

27

95

36

38

2

111

0,0084

0,0084

32

83

19

356

0,0119

0,0119

278

35

61

673

25,6909

25,6909

89

33

28

568

0,2676

0,2676

0,37796

6

Kriško Tomáš
(VK Dukla Liberec)

31

114

30

90

8

196

0,0057

0,0057

51

111

16

448

0,0128

0,0128

277

48

71

627

28,7273

28,7273

135

45

38

680

0,3

0,3

0,37527

7

Ihnát Jakub
(VK Ostrava)

27

92

39

42

6

132

0,0091

0,0091

37

92

11

305

0,0112

0,0112

257

43

72

546

23,9267

23,9267

64

40

17

440

0,2136

0,2136

0,37244

8

Hýský Tomáš
(Kladno volejbal cz)

26

98

36

33

7

107

0,0082

0,0082

23

57

13

307

0,0082

0,0082

262

45

57

531

29,5292

29,5292

93

52

40

533

0,1745

0,1745

0,37169

9

Šulista Petr
(VK Dukla Liberec)

32

114

47

57

4

179

0,0087

0,0087

19

87

14

372

0,0061

0,0061

243

54

53

546

28,3956

28,3956

115

57

38

636

0,2186

0,2186

0,36065

10

Parraguirre Vicente
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

25

94

38

47

1

131

0,009

0,009

15

86

9

266

0,0057

0,0057

327

53

87

669

26,275

26,275

83

38

18

561

0,2406

0,2406

0,35299

11

Stoilovic Filip
(VK Jihostroj České Budějovice)

30

103

29

50

2

133

0,0059

0,0059

31

70

9

349

0,0082

0,0082

191

27

47

428

28,1565

28,1565

110

36

25

486

0,3169

0,3169

0,35208

12

Demar Lukas
(AERO Odolena Voda)

27

102

27

60

2

137

0,006

0,006

28

77

18

366

0,0103

0,0103

285

65

48

696

25,2069

25,2069

83

56

29

528

0,1402

0,1402

0,35167

13

Čech Daniel
(Fatra Zlín)

20

77

25

28

0

79

0,0074

0,0074

21

46

20

311

0,0121

0,0121

233

53

36

556

19,9424

19,9424

76

36

28

489

0,227

0,227

0,35071

14

Smith Luke
(VK Lvi Praha)

22

77

24

35

4

91

0,0063

0,0063

20

54

14

246

0,009

0,009

182

24

32

391

24,8133

24,8133

43

43

16

412

0,1359

0,1359

0,34575

15

Skakic Stefan
(VK Lvi Praha)

26

96

26

39

0

88

0,0059

0,0059

34

98

18

346

0,0118

0,0118

240

48

74

535

21,1738

21,1738

92

41

22

489

0,2229

0,2229

0,34346

16

Böhm Martin
(VK Příbram)

21

75

23

25

2

74

0,0069

0,0069

22

66

20

306

0,0125

0,0125

185

29

59

447

16,2752

16,2752

59

26

28

426

0,2277

0,2277

0,33593

17

Licek Martin
(Volejbal Brno)

21

75

21

32

0

68

0,0062

0,0062

23

71

13

278

0,0106

0,0106

250

47

55

560

19,8214

19,8214

80

32

24

501

0,2395

0,2395

0,3353

18

Krysiak Maciej
(Black Volley Beskydy)

25

97

34

49

4

137

0,0078

0,0078

21

61

9

286

0,0069

0,0069

216

49

57

562

18,9858

18,9858

83

53

26

489

0,2372

0,2372

0,32523

19

Mečiar Marek
(Black Volley Beskydy)

25

98

30

57

1

134

0,0069

0,0069

24

76

3

323

0,0062

0,0062

258

52

75

603

21,2902

21,2902

112

56

43

722

0,2382

0,2382

0,32422

20

Hrazdira Michal
(Volejbal Brno)

23

82

19

34

2

85

0,0052

0,0052

15

42

7

289

0,006

0,006

192

23

50

454

21,4934

21,4934

67

28

14

456

0,25

0,25

0,31261

21

Vanags Toms
(AERO Odolena Voda)

26

90

27

48

5

134

0,0062

0,0062

9

39

6

219

0,0034

0,0034

180

44

33

456

20,3289

20,3289

64

42

19

441

0,2086

0,2086

0,3035

22

Kraffer Jiří
(Kladno volejbal cz)

26

98

15

47

3

110

0,0034

0,0034

19

71

17

360

0,0082

0,0082

215

49

56

581

18,5542

18,5542

83

45

26

517

0,2186

0,2186

0,30186

23

Lux Marcel
(ČEZ Karlovarsko)

29

79

24

27

2

79

0,0049

0,0049

18

35

7

215

0,0051

0,0051

137

18

38

322

19,8727

19,8727

54

22

18

286

0,2552

0,2552

0,30147

24

Kobolka Ivo
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

19

64

29

26

3

98

0,0089

0,0089

8

37

8

179

0,0049

0,0049

126

32

34

328

11,7073

11,7073

10

3

6

76

0,2237

0,2237

0,29704

25

Pavelka Martin
(VK Příbram)

13

48

10

22

1

52

0,0048

0,0048

12

37

5

134

0,0081

0,0081

101

25

26

229

10,4803

10,4803

68

12

21

275

0,3564

0,3564

0,28313

26

Motyčka Jakub
(Fatra Zlín)

13

50

8

16

5

53

0,0037

0,0037

6

38

10

147

0,0074

0,0074

93

30

25

240

7,9167

7,9167

52

21

13

237

0,2869

0,2869

0,26557

27

Čeketa Lukáš
(Fatra Zlín)

12

33

3

7

1

14

0,0015

0,0015

10

18

4

74

0,0072

0,0072

58

14

15

129

7,4186

7,4186

20

5

9

128

0,2031

0,2031

0,25107

28

Jakubec Vít
(Volejbal Brno)

22

59

8

18

2

44

0,0023

0,0023

5

36

1

133

0,0017

0,0017

82

22

22

197

11,3807

11,3807

1

0

1

14

0,1429

0,1429

0,24461

29

Benda Jiří
(Black Volley Beskydy)

1

1

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

0,0133

0,0133

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,24457

30

Svoboda Jan
(AERO Odolena Voda)

17

44

9

15

0

36

0,0032

0,0032

2

21

2

77

0,0014

0,0014

69

19

11

174

9,8621

9,8621

16

13

14

211

0,0758

0,0758

0,24409

31

Kuchař Jindřich
(VK Příbram)

20

54

9

11

2

35

0,0028

0,0028

5

16

6

141

0,0034

0,0034

105

26

40

273

7,7143

7,7143

42

19

15

239

0,2678

0,2678

0,24382

32

Drahoňovský Matouš
(Volejbal Brno)

9

21

5

4

0

15

0,0038

0,0038

6

13

0

36

0,0046

0,0046

32

12

12

80

2,1

2,1

4

6

7

58

0,069

0,069

0,23672

33

Zmrhal Marek
(VK Jihostroj České Budějovice)

22

56

16

18

1

54

0,0044

0,0044

10

36

8

117

0,005

0,005

68

14

20

165

11,5394

11,5394

28

21

10

195

0,1846

0,1846

0,23597

34

Mikulenka Jiří
(Kladno volejbal cz)

21

54

6

5

1

20

0,0017

0,0017

10

39

5

110

0,0042

0,0042

64

16

27

186

6,0968

6,0968

10

8

5

78

0,2051

0,2051

0,23589

35

Kozák Adam
(Fatra Zlín)

21

56

9

31

2

60

0,0026

0,0026

6

27

2

103

0,0023

0,0023

63

16

37

232

2,4138

2,4138

40

13

7

199

0,3216

0,3216

0,22347

36

Patak Matej
(VK Lvi Praha)

3

8

1

2

0

4

0,0026

0,0026

0

1

0

9

0

0

13

4

1

25

2,56

2,56

4

6

4

29

-0,1034

-0,1034

0,21439

37

Pospíšil Jan
(Black Volley Beskydy)

13

25

2

5

0

10

0,001

0,001

6

17

1

43

0,0034

0,0034

15

5

8

46

1,087

1,087

9

11

6

82

0

0

0,2119

38

Vancl Matouš
(VK Ostrava)

27

68

1

5

1

9

0,0002

0,0002

12

22

4

111

0,0037

0,0037

15

9

12

51

-8

-8

8

4

6

73

0,1644

0,1644

0,20972

39

Shafranovich Alexander
(VK Dukla Liberec)

21

55

4

13

0

22

0,0011

0,0011

6

19

3

80

0,0025

0,0025

38

6

5

89

16,6854

16,6854

13

9

14

113

0,0885

0,0885

0,20931

40

Jachnicki Matyáš
(AERO Odolena Voda)

13

25

0

2

0

2

0

0

4

2

4

36

0,0039

0,0039

0

1

1

4

-12,5

-12,5

1

2

0

9

0

0

0,20918

41

Ureš Filip
(VK Příbram)

12

20

3

4

1

11

0,0016

0,0016

3

12

0

34

0,0016

0,0016

17

9

9

53

-0,3774

-0,3774

11

3

1

47

0,3191

0,3191

0,20897

42

Koloušek Matěj
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

16

32

1

3

0

7

0,0004

0,0004

1

10

3

32

0,0014

0,0014

7

2

3

21

3,0476

3,0476

4

0

0

14

0,4286

0,4286

0,20223

43

Suda Radek
(VK Dukla Liberec)

22

44

2

3

2

10

0,0005

0,0005

2

15

2

70

0,001

0,001

19

8

4

64

4,8125

4,8125

7

9

8

87

0,0805

0,0805

0,20164

44

Žák Václav
(Fatra Zlín)

14

30

1

3

0

6

0,0005

0,0005

1

14

1

38

0,001

0,001

19

5

12

57

1,0526

1,0526

17

18

11

109

0,0092

0,0092

0,20123

45

Drozd Josef
(Black Volley Beskydy)

6

8

0

1

0

5

0

0

0

5

1

12

0,0011

0,0011

4

3

2

17

-0,4706

-0,4706

4

5

2

24

0,0417

0,0417

0,19953

46

Vodička Jan
(VK Lvi Praha)

14

26

0

6

0

10

0

0

1

6

1

33

0,0008

0,0008

23

9

4

56

4,6429

4,6429

16

5

4

79

0,2152

0,2152

0,19888

47

Vostárek Josef
(Kladno volejbal cz)

8

12

0

1

0

3

0

0

1

4

0

16

0,0007

0,0007

5

2

2

20

0,6

0,6

8

4

2

43

0,3488

0,3488

0,1987

48

Koranda Matěj
(VK Jihostroj České Budějovice)

8

13

0

0

0

0

0

0

1

3

0

19

0,0008

0,0008

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19849

49

Závodský Radim
(VK Ostrava)

15

29

1

10

2

16

0,0004

0,0004

1

7

1

25

0,0008

0,0008

21

6

7

42

5,5238

5,5238

6

5

9

63

0,0317

0,0317

0,19757

50

Vachoušek Stanislav
(AERO Odolena Voda)

15

33

1

13

0

22

0,0004

0,0004

0

12

0

30

0

0

22

5

10

81

2,8519

2,8519

15

6

7

93

0,2688

0,2688

0,19748

51

Ureš Jakub
(VK Příbram)

2

4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

0

0

4

0

3

9

0,4444

0,4444

0

1

0

12

0,1667

0,1667

0,19596

52

Šulista Daniel
(VK Jihostroj České Budějovice)

3

5

0

0

0

2

0

0

0

1

0

3

0

0

2

1

0

6

0,8333

0,8333

0

0

0

7

0

0

0,19569

53

Toman Ladislav
(VK Lvi Praha)

4

5

0

0

0

1

0

0

0

1

0

6

0

0

1

0

1

6

0

0

1

1

2

13

-0,0769

-0,0769

0,19569

54

Lank Matouš
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

4

4

0

0

0

0

0

0

0

1

0

2

0

0

3

1

1

8

0,5

0,5

0

0

0

3

0,3333

0,3333

0,19569

55

Houda Tomáš
(ČEZ Karlovarsko)

3

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0

2

1

1

4

0

0

1

1

0

2

0

0

0,19569

56

Fitz Vojtěch
(Volejbal Brno)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,19569

Výpočet pořadí

Smečař

pořadí bere v potaz:

  • Index podání (SV ind.): pozitivní podání dělené celkovým počtem bodů (pořadí je k dispozici jen v případě, že hráč podával alespoň jednou za set)

  • Index příjmu (Rc ind.): pozitivní příjmy mínus negativní příjmy děleno celkovým počtem příjmů (pořadí je k dispozici jen v případě, že hráč přijímal nejméně třikrát za set)

  • Index Útoku (Sp ind.): pozitivní útoky mínus negativní útoky dělené celkovým počtem útoků (pořadí je k dispozici jen v případě, že hráč útočil nejméně třikrát za set)

  • Index Bloku (Bl ind.): pozitivní bloky dělené celkovým počtem bodů

Konečné pořadí hráčů je založeno na celkovém "indexu", který určuje vliv hráče na hru. Jinými slovy, vyjadřuje důležitost hráče směrem k pravděpodobnosti vítězství družstva. Tento konečný Index je vypočítaný s ohledem na indexy pro každou herní činnost jednotlivce (sloupeček "IND.") a koeficientem, který indikuje důležitost hráče směrem k pravdepodobnosti vítězství družstva. Každý jednotlivý index je vypočítaný s ohledem na jednotlivé pozitivní a negativní činnosti hráče založené na počtu uhraných bodů družstev a vynásobené koeficientem, který indikuje jak je důležitá činnost konkrétního postu z pohledu pravděpodobnosti úspěchu družstva. Ikony vedle každého sloupce zručnosti poskytují představu o "váze" herních činností ve vztahu k pravděpodobnosti úspěchu družstva. Výpočet konečného indexu bere v potaz i následující kritéria:

  • Minimální počet podání za set:  1

  • Minimální počet příjmů za set:  3

  • Minimální počet útoků za set:  3

Podání

  • # eso

  • / znemožňuje útok

  • = chyba

Příjem

  • # excelentní

  • / neumožňuje útok

  • = chyba

Útok

  • # bodový

  • / zablokovaný

  • = chyba

Blok

  • # boddový

  • / Dotek sítě

  • = chyba

Zadané filtry

  • Minimální počet odehraných utkání:  1