UNIQA Extraliga ženy 2018/2019

UNIQA Extraliga ženy - 1. část soutěže 2018/2019

select
EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Matches

1.kolo

06.10.2018 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

06.10.2018 - 17:00

06.10.2018 - 17:00

Šternberk

2 - 3

Přerov

Kostka Michal
Trumpeš Daniel

06.10.2018 - 17:00

2 - 3

Šternberk

Přerov

06.10.2018 - 17:00

Hala míčových sportů

06.10.2018 - 17:00

06.10.2018 - 17:00

Ostrava

0 - 3

Prostějov

Kovář, jun. Vlastimil
Horký Petr

06.10.2018 - 17:00

0 - 3

Ostrava

Prostějov

06.10.2018 - 17:00

PVK Olymp Praha

06.10.2018 - 17:00

06.10.2018 - 17:00

Olymp

0 - 3

Olomouc

Dušek Petr
Nedbálek Alexander

06.10.2018 - 17:00

0 - 3

Olymp

Olomouc

06.10.2018 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

06.10.2018 - 17:00

06.10.2018 - 17:00

Frýdek-Místek

3 - 1

VK Brno

Kubinec Jan
Peloušek Jiří

06.10.2018 - 17:00

3 - 1

Frýdek-Místek

VK Brno

06.10.2018 - 18:00

Městská hala míčových sportů

06.10.2018 - 18:00

06.10.2018 - 18:00

Královo Pole

1 - 3

Liberec

Dmejchal Matěj
Kavala Tomáš

06.10.2018 - 18:00

1 - 3

Královo Pole

Liberec



2.kolo

11.10.2018 - 17:00

UP Olomouc

11.10.2018 - 17:00

11.10.2018 - 17:00

Olomouc

3 - 0

Frýdek-Místek

Kubinec Jan
Slezák Jan

11.10.2018 - 17:00

3 - 0

Olomouc

Frýdek-Místek

11.10.2018 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

11.10.2018 - 17:00

11.10.2018 - 17:00

Prostějov

3 - 2

Olymp

Kavala Tomáš
Spáčil Lukáš

11.10.2018 - 17:00

3 - 2

Prostějov

Olymp

11.10.2018 - 18:00

Dukla Liberec

11.10.2018 - 18:00

11.10.2018 - 18:00

Liberec

3 - 1

VK Brno

Krtička Jan
Buchar Tomáš

11.10.2018 - 18:00

3 - 1

Liberec

VK Brno

11.10.2018 - 18:00

Městská sportovní hala

11.10.2018 - 18:00

11.10.2018 - 18:00

Přerov

0 - 3

Ostrava

Kostka Michal
Ištvanech Marián

11.10.2018 - 18:00

0 - 3

Přerov

Ostrava

11.10.2018 - 18:00

Městská hala míčových sportů

11.10.2018 - 18:00

11.10.2018 - 18:00

Královo Pole

3 - 0

Šternberk

Peloušek Jiří
Trumpeš Daniel

11.10.2018 - 18:00

3 - 0

Královo Pole

Šternberk



3.kolo

13.10.2018 - 16:00

TJ Sokol Brno I

13.10.2018 - 16:00

13.10.2018 - 16:00

VK Brno

1 - 3

Olomouc

Grabovský Zdeněk
Dušek Petr

13.10.2018 - 16:00

1 - 3

VK Brno

Olomouc

13.10.2018 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

13.10.2018 - 17:00

13.10.2018 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Liberec

Spáčil Lukáš
Kavala Tomáš

13.10.2018 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Liberec

13.10.2018 - 17:00

Hala míčových sportů

13.10.2018 - 17:00

13.10.2018 - 17:00

Ostrava

1 - 3

Královo Pole

Pecháček Luboš
Gall Jakub

13.10.2018 - 17:00

1 - 3

Ostrava

Královo Pole

13.10.2018 - 17:00

PVK Olymp Praha

13.10.2018 - 17:00

13.10.2018 - 17:00

Olymp

0 - 3

Přerov

Kvarda Petr
Nedbálek Alexander

13.10.2018 - 17:00

0 - 3

Olymp

Přerov

13.10.2018 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

13.10.2018 - 17:00

13.10.2018 - 17:00

Frýdek-Místek

1 - 3

Prostějov

Peloušek Jiří
Slezák Jan

13.10.2018 - 17:00

1 - 3

Frýdek-Místek

Prostějov



4.kolo

18.10.2018 - 18:00

Dukla Liberec

18.10.2018 - 18:00

18.10.2018 - 18:00

Liberec

1 - 3

Olomouc

Němeček Petr
Velinov Emil

18.10.2018 - 18:00

1 - 3

Liberec

Olomouc

20.10.2018 - 16:00

TJ Sokol Brno I

20.10.2018 - 16:00

20.10.2018 - 16:00

VK Brno

2 - 3

Prostějov

Velinov Emil
Dušek Petr

20.10.2018 - 16:00

2 - 3

VK Brno

Prostějov

20.10.2018 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

20.10.2018 - 17:00

20.10.2018 - 17:00

Šternberk

3 - 2

Ostrava

Peloušek Jiří
Nedbálek Alexander

20.10.2018 - 17:00

3 - 2

Šternberk

Ostrava

20.10.2018 - 18:00

Městská sportovní hala

20.10.2018 - 18:00

20.10.2018 - 18:00

Přerov

3 - 1

Frýdek-Místek

Kubinec Jan
Slezák Jan

20.10.2018 - 18:00

3 - 1

Přerov

Frýdek-Místek

20.10.2018 - 18:00

Městská hala míčových sportů

20.10.2018 - 18:00

20.10.2018 - 18:00

Královo Pole

1 - 3

Olymp

Kostka Michal
Spáčil Lukáš

20.10.2018 - 18:00

1 - 3

Královo Pole

Olymp



5.kolo

22.10.2018 - 18:10

Hala míčových sportů

22.10.2018 - 18:10

22.10.2018 - 18:10

Ostrava

0 - 3

Liberec

Renčín Kamil
Krtička Jan

22.10.2018 - 18:10

0 - 3

Ostrava

Liberec

25.10.2018 - 17:00

PVK Olymp Praha

25.10.2018 - 17:00

25.10.2018 - 17:00

Olymp

3 - 0

Šternberk

Buchar Tomáš
Marschner Roman

25.10.2018 - 17:00

3 - 0

Olymp

Šternberk

25.10.2018 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

25.10.2018 - 17:00

25.10.2018 - 17:00

Frýdek-Místek

0 - 3

Královo Pole

Kubinec Jan
Ištvanech Marián

25.10.2018 - 17:00

0 - 3

Frýdek-Místek

Královo Pole

25.10.2018 - 17:00

TJ Sokol Brno I

25.10.2018 - 17:00

25.10.2018 - 17:00

VK Brno

3 - 1

Přerov

Kostka Michal
Slezák Jan

25.10.2018 - 17:00

3 - 1

VK Brno

Přerov

25.10.2018 - 17:00

UP Olomouc

25.10.2018 - 17:00

25.10.2018 - 17:00

Olomouc

3 - 2

Prostějov

Kavala Tomáš
Trumpeš Daniel

25.10.2018 - 17:00

3 - 2

Olomouc

Prostějov



6.kolo

27.10.2018 - 15:00

Dukla Liberec

27.10.2018 - 15:00

27.10.2018 - 15:00

Liberec

3 - 2

Prostějov

Činátl René
Nedbálek Alexander

27.10.2018 - 15:00

3 - 2

Liberec

Prostějov

27.10.2018 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

27.10.2018 - 17:00

27.10.2018 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Frýdek-Místek

Kubinec Jan
Ištvanech Marián

27.10.2018 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Frýdek-Místek

27.10.2018 - 17:00

Hala míčových sportů

27.10.2018 - 17:00

27.10.2018 - 17:00

Ostrava

2 - 3

Olymp

Gall Jakub
Vachutka Milan

27.10.2018 - 17:00

2 - 3

Ostrava

Olymp

27.10.2018 - 18:00

Městská sportovní hala

27.10.2018 - 18:00

27.10.2018 - 18:00

Přerov

0 - 3

Olomouc

Dušek Petr
Trumpeš Daniel

27.10.2018 - 18:00

0 - 3

Přerov

Olomouc

27.10.2018 - 18:00

Městská hala míčových sportů

27.10.2018 - 18:00

27.10.2018 - 18:00

Královo Pole

0 - 3

VK Brno

Spáčil Lukáš
Kavala Tomáš

27.10.2018 - 18:00

0 - 3

Královo Pole

VK Brno



7.kolo

03.11.2018 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

03.11.2018 - 15:00

03.11.2018 - 15:00

Prostějov

3 - 1

Přerov

Ištvanech Marián
Trumpeš Daniel

03.11.2018 - 15:00

3 - 1

Prostějov

Přerov

03.11.2018 - 16:00

TJ Sokol Brno I

03.11.2018 - 16:00

03.11.2018 - 16:00

VK Brno

3 - 0

Šternberk

Kavala Tomáš
Spáčil Lukáš

03.11.2018 - 16:00

3 - 0

VK Brno

Šternberk

03.11.2018 - 17:00

PVK Olymp Praha

03.11.2018 - 17:00

03.11.2018 - 17:00

Olymp

1 - 3

Liberec

Němeček Petr
Nedbálek Alexander

03.11.2018 - 17:00

1 - 3

Olymp

Liberec

03.11.2018 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

03.11.2018 - 17:00

03.11.2018 - 17:00

Frýdek-Místek

3 - 0

Ostrava

Kubinec Jan
Slezák Jan

03.11.2018 - 17:00

3 - 0

Frýdek-Místek

Ostrava

03.11.2018 - 17:00

UP Olomouc

03.11.2018 - 17:00

03.11.2018 - 17:00

Olomouc

3 - 1

Královo Pole

Dmejchal Matěj
Kostka Michal

03.11.2018 - 17:00

3 - 1

Olomouc

Královo Pole



8.kolo

08.11.2018 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

08.11.2018 - 17:00

08.11.2018 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Olomouc

Kavala Tomáš
Spáčil Lukáš

08.11.2018 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Olomouc

08.11.2018 - 18:00

Městská hala míčových sportů

08.11.2018 - 18:00

08.11.2018 - 18:00

Královo Pole

2 - 3

Prostějov

Renčín Kamil
Peloušek Jiří

08.11.2018 - 18:00

2 - 3

Královo Pole

Prostějov

10.11.2018 - 17:00

Hala míčových sportů

10.11.2018 - 17:00

10.11.2018 - 17:00

Ostrava

0 - 3

VK Brno

Pecháček Luboš
Grabovský Zdeněk

10.11.2018 - 17:00

0 - 3

Ostrava

VK Brno

10.11.2018 - 17:00

PVK Olymp Praha

10.11.2018 - 17:00

10.11.2018 - 17:00

Olymp

3 - 2

Frýdek-Místek

Dmejchal Matěj
Nedbálek Alexander

10.11.2018 - 17:00

3 - 2

Olymp

Frýdek-Místek

10.11.2018 - 18:00

Dukla Liberec

10.11.2018 - 18:00

10.11.2018 - 18:00

Liberec

3 - 1

Přerov

Marschner Roman
Dušek Petr

10.11.2018 - 18:00

3 - 1

Liberec

Přerov



9.kolo

17.11.2018 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

Frýdek-Místek

1 - 3

Liberec

Slezák Jan
Spáčil Lukáš

17.11.2018 - 17:00

1 - 3

Frýdek-Místek

Liberec

17.11.2018 - 17:00

UP Olomouc

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

Olomouc

3 - 1

Ostrava

Kostka Michal
Vachutka Milan

17.11.2018 - 17:00

3 - 1

Olomouc

Ostrava

17.11.2018 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

Prostějov

3 - 0

Šternberk

Nedbálek Alexander
Dušek Petr

17.11.2018 - 17:00

3 - 0

Prostějov

Šternberk

17.11.2018 - 19:00

Městská sportovní hala

17.11.2018 - 19:00

17.11.2018 - 19:00

Přerov

0 - 3

Královo Pole

Ištvanech Marián
Dmejchal Matěj

17.11.2018 - 19:00

0 - 3

Přerov

Královo Pole

22.11.2018 - 18:30

TJ Sokol Brno I

22.11.2018 - 18:30

22.11.2018 - 18:30

VK Brno

3 - 1

Olymp

Peloušek Jiří
Trumpeš Daniel

22.11.2018 - 18:30

3 - 1

VK Brno

Olymp



10.kolo

24.11.2018 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

24.11.2018 - 17:00

24.11.2018 - 17:00

Prostějov

3 - 0

Ostrava

Trumpeš Daniel
Ištvanech Marián

24.11.2018 - 17:00

3 - 0

Prostějov

Ostrava

24.11.2018 - 17:00

UP Olomouc

24.11.2018 - 17:00

24.11.2018 - 17:00

Olomouc

3 - 1

Olymp

Dmejchal Matěj
Spáčil Lukáš

24.11.2018 - 17:00