UNIQA Extraliga ženy 2018/2019

UNIQA Extraliga ženy 2018/2019 - play-off

select
EX-Z-IV - play-off EX-Z-IV - play-off Matches

1.kolo

16.03.2019 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

16.03.2019 - 15:00

16.03.2019 - 15:00

Prostějov

3 - 1

Přerov

Kovář, jun. Vlastimil
Kubinec Jan

16.03.2019 - 15:00

3 - 1

Prostějov

Přerov

16.03.2019 - 17:00

UP Olomouc

16.03.2019 - 17:00

16.03.2019 - 17:00

Olomouc

3 - 0

Ostrava

Činátl René
Buchar Tomáš

16.03.2019 - 17:00

3 - 0

Olomouc

Ostrava

16.03.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

16.03.2019 - 17:00

16.03.2019 - 17:00

Olymp

3 - 1

VK Brno

Fink Tomáš
Kořenek Jaromír

16.03.2019 - 17:00

3 - 1

Olymp

VK Brno

16.03.2019 - 18:00

Dukla Liberec

16.03.2019 - 18:00

16.03.2019 - 18:00

Liberec

3 - 0

Královo Pole

Rychlík Dušan
Marschner Roman

16.03.2019 - 18:00

3 - 0

Liberec

Královo Pole

20.03.2019 - 18:00

Hala míčových sportů

20.03.2019 - 18:00

20.03.2019 - 18:00

Ostrava

0 - 3

Olomouc

Peloušek Jiří
Trumpeš Daniel

20.03.2019 - 18:00

0 - 3

Ostrava

Olomouc

20.03.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

20.03.2019 - 18:00

20.03.2019 - 18:00

Přerov

3 - 0

Prostějov

Kostka Michal
Vachutka Milan

20.03.2019 - 18:00

3 - 0

Přerov

Prostějov

20.03.2019 - 18:30

Městská hala míčových sportů

20.03.2019 - 18:30

20.03.2019 - 18:30

Královo Pole

2 - 3

Liberec

Kavala Tomáš
Slezák Jan

20.03.2019 - 18:30

2 - 3

Královo Pole

Liberec

20.03.2019 - 19:00

TJ Sokol Brno I

20.03.2019 - 19:00

20.03.2019 - 19:00

VK Brno

3 - 0

Olymp

Dmejchal Matěj
Ištvanech Marián

20.03.2019 - 19:00

3 - 0

VK Brno

Olymp

23.03.2019 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

23.03.2019 - 15:00

23.03.2019 - 15:00

Prostějov

3 - 2

Přerov

Kubinec Jan
Slezák Jan

23.03.2019 - 15:00

3 - 2

Prostějov

Přerov

23.03.2019 - 17:00

UP Olomouc

23.03.2019 - 17:00

23.03.2019 - 17:00

Olomouc

3 - 0

Ostrava

Spáčil Lukáš
Ištvanech Marián

23.03.2019 - 17:00

3 - 0

Olomouc

Ostrava

23.03.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

23.03.2019 - 17:00

23.03.2019 - 17:00

Olymp

2 - 3

VK Brno

Marschner Roman
Dušek Petr

23.03.2019 - 17:00

2 - 3

Olymp

VK Brno

23.03.2019 - 18:00

Dukla Liberec

23.03.2019 - 18:00

23.03.2019 - 18:00

Liberec

3 - 1

Královo Pole

Buchar Tomáš
Nedbálek Alexander

23.03.2019 - 18:00

3 - 1

Liberec

Královo Pole

27.03.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

27.03.2019 - 18:00

27.03.2019 - 18:00

Přerov

2 - 3

Prostějov

Kovář, jun. Vlastimil
Spáčil Lukáš

27.03.2019 - 18:00

2 - 3

Přerov

Prostějov

27.03.2019 - 19:00

TJ Sokol Brno I

27.03.2019 - 19:00

27.03.2019 - 19:00

VK Brno

1 - 3

Olymp

Gall Jakub
Peloušek Jiří

27.03.2019 - 19:00

1 - 3

VK Brno

Olymp

30.03.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

30.03.2019 - 17:00

30.03.2019 - 17:00

Olymp

3 - 2

VK Brno

Dmejchal Matěj
Marschner Roman

30.03.2019 - 17:00

3 - 2

Olymp

VK Brno



2.kolo

03.04.2019 - 16:00

Dukla Liberec

03.04.2019 - 16:00

03.04.2019 - 16:00

Liberec

3 - 2

Prostějov

Krtička Jan
Grabovský Zdeněk

03.04.2019 - 16:00

3 - 2

Liberec

Prostějov

03.04.2019 - 18:00

Městská hala míčových sportů

03.04.2019 - 18:00

03.04.2019 - 18:00

Královo Pole

3 - 0

Ostrava

Kostka Michal
Trumpeš Daniel

03.04.2019 - 18:00

3 - 0

Královo Pole

Ostrava

03.04.2019 - 18:00

UP Olomouc

03.04.2019 - 18:00

03.04.2019 - 18:00

Olomouc

3 - 0

Olymp

Kovář, jun. Vlastimil
Rychlík Dušan

03.04.2019 - 18:00

3 - 0

Olomouc

Olymp

06.04.2019 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

06.04.2019 - 17:00

06.04.2019 - 17:00

Prostějov

3 - 1

Liberec

Grabovský Zdeněk
Činátl René

06.04.2019 - 17:00

3 - 1

Prostějov

Liberec

06.04.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

06.04.2019 - 17:00

06.04.2019 - 17:00

Olymp

0 - 3

Olomouc

Kvarda Petr
Rychlík Dušan

06.04.2019 - 17:00

0 - 3

Olymp

Olomouc

06.04.2019 - 18:30

Hala míčových sportů

06.04.2019 - 18:30

06.04.2019 - 18:30

Ostrava

3 - 0

Královo Pole

Kovář, jun. Vlastimil
Trumpeš Daniel

06.04.2019 - 18:30

3 - 0

Ostrava

Královo Pole

09.04.2019 - 18:00

UP Olomouc

09.04.2019 - 18:00

09.04.2019 - 18:00

Olomouc

3 - 1

Olymp

Rychlík Dušan
Fink Tomáš

09.04.2019 - 18:00

3 - 1

Olomouc

Olymp

09.04.2019 - 19:00

TJ Sokol Brno I

09.04.2019 - 19:00

09.04.2019 - 19:00

VK Brno

3 - 2

Přerov

Nedbálek Alexander
Ištvanech Marián

09.04.2019 - 19:00

3 - 2

VK Brno

Přerov

09.04.2019 - 20:00

Dukla Liberec

09.04.2019 - 20:00

09.04.2019 - 20:00

Liberec

0 - 3

Prostějov

Grabovský Zdeněk
Velinov Emil

09.04.2019 - 20:00

0 - 3

Liberec

Prostějov

10.04.2019 - 18:00

Městská hala míčových sportů

10.04.2019 - 18:00

10.04.2019 - 18:00

Královo Pole

3 - 2

Ostrava

Peloušek Jiří
Ištvanech Marián

10.04.2019 - 18:00

3 - 2

Královo Pole

Ostrava

10.04.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

10.04.2019 - 18:00

10.04.2019 - 18:00

Přerov

0 - 3

VK Brno

Slezák Jan
Vachutka Milan

10.04.2019 - 18:00

0 - 3

Přerov

VK Brno

12.04.2019 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

12.04.2019 - 17:00

12.04.2019 - 17:00

Prostějov

2 - 3

Liberec

Krtička Jan
Pecháček Luboš

12.04.2019 - 17:00

2 - 3

Prostějov

Liberec

15.04.2019 - 18:00

Dukla Liberec

15.04.2019 - 18:00

15.04.2019 - 18:00

Liberec

1 - 3

Prostějov

Činátl René
Rychlík Dušan

15.04.2019 - 18:00

1 - 3

Liberec

Prostějov



3.kolo

18.04.2019 - 18:00

UP Olomouc

18.04.2019 - 18:00

18.04.2019 - 18:00

Olomouc

3 - 0

Prostějov

Renčín Kamil
Krtička Jan

18.04.2019 - 18:00

3 - 0

Olomouc

Prostějov

18.04.2019 - 18:00

Dukla Liberec

18.04.2019 - 18:00

18.04.2019 - 18:00

Liberec

3 - 1

Olymp

Rychlík Dušan
Činátl René

18.04.2019 - 18:00

3 - 1

Liberec

Olymp

21.04.2019 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

21.04.2019 - 17:00

21.04.2019 - 17:00

Prostějov

1 - 3

Olomouc

Grabovský Zdeněk
Kovář, jun. Vlastimil

21.04.2019 - 17:00

1 - 3

Prostějov

Olomouc

21.04.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

21.04.2019 - 17:00

21.04.2019 - 17:00

Olymp

1 - 3

Liberec

Kvarda Petr
Němeček Petr

21.04.2019 - 17:00

1 - 3

Olymp

Liberec

24.04.2019 - 18:00

UP Olomouc

24.04.2019 - 18:00

24.04.2019 - 18:00

Olomouc

3 - 0

Prostějov

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

24.04.2019 - 18:00

3 - 0

Olomouc

Prostějov