UNIQA Extraliga ženy 2018/2019

UNIQA Extraliga ženy 2018/2019 - 2. část soutěže o 5.-8. místo

select
EX-Z-II - 2. část soutěže o 5.-8. místo EX-Z-II - 2. část soutěže o 5.-8. místo Matches

19.kolo

09.02.2019 - 16:00

TJ Sokol Brno I

09.02.2019 - 16:00

09.02.2019 - 16:00

VK Brno

3 - 0

Ostrava

Trumpeš Daniel
Spáčil Lukáš

09.02.2019 - 16:00

3 - 0

VK Brno

Ostrava

09.02.2019 - 18:30

Městská hala míčových sportů

09.02.2019 - 18:30

09.02.2019 - 18:30

Královo Pole

0 - 3

Přerov

Slezák Jan
Ištvanech Marián

09.02.2019 - 18:30

0 - 3

Královo Pole

Přerov



20.kolo

16.02.2019 - 16:00

TJ Sokol Brno I

16.02.2019 - 16:00

16.02.2019 - 16:00

VK Brno

2 - 3

Královo Pole

Grabovský Zdeněk
Spáčil Lukáš

16.02.2019 - 16:00

2 - 3

VK Brno

Královo Pole

16.02.2019 - 17:00

Hala míčových sportů

16.02.2019 - 17:00

16.02.2019 - 17:00

Ostrava

0 - 3

Přerov

Vachutka Milan
Trumpeš Daniel

16.02.2019 - 17:00

0 - 3

Ostrava

Přerov



21.kolo

23.02.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

23.02.2019 - 18:00

23.02.2019 - 18:00

Přerov

3 - 0

VK Brno

Kostka Michal
Ištvanech Marián

23.02.2019 - 18:00

3 - 0

Přerov

VK Brno

23.02.2019 - 18:30

Městská hala míčových sportů

23.02.2019 - 18:30

23.02.2019 - 18:30

Královo Pole

2 - 3

Ostrava

Peloušek Jiří
Nedbálek Alexander

23.02.2019 - 18:30

2 - 3

Královo Pole

Ostrava



22.kolo

20.02.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

20.02.2019 - 18:00

20.02.2019 - 18:00

Přerov

0 - 3

Královo Pole

Kavala Tomáš
Spáčil Lukáš

20.02.2019 - 18:00

0 - 3

Přerov

Královo Pole

28.02.2019 - 18:00

Hala míčových sportů

28.02.2019 - 18:00

28.02.2019 - 18:00

Ostrava

1 - 3

VK Brno

Peloušek Jiří
Kubinec Jan

28.02.2019 - 18:00

1 - 3

Ostrava

VK Brno



23.kolo

02.03.2019 - 18:30

Městská hala míčových sportů

02.03.2019 - 18:30

02.03.2019 - 18:30

Královo Pole

0 - 3

VK Brno

Vachutka Milan
Nedbálek Alexander

02.03.2019 - 18:30

0 - 3

Královo Pole

VK Brno

06.03.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

06.03.2019 - 18:00

06.03.2019 - 18:00

Přerov

3 - 0

Ostrava

Grabovský Zdeněk
Ištvanech Marián

06.03.2019 - 18:00

3 - 0

Přerov

Ostrava



24.kolo

09.03.2019 - 16:00

TJ Sokol Brno I

09.03.2019 - 16:00

09.03.2019 - 16:00

VK Brno

3 - 2

Přerov

Peloušek Jiří
Slezák Jan

09.03.2019 - 16:00

3 - 2

VK Brno

Přerov

09.03.2019 - 17:00

Hala míčových sportů

09.03.2019 - 17:00

09.03.2019 - 17:00

Ostrava

3 - 1

Královo Pole

Kovář, jun. Vlastimil
Trumpeš Daniel

09.03.2019 - 17:00

3 - 1

Ostrava

Královo Pole