UNIQA Extraliga ženy 2022/2023

UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část

select
UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže Matches

1.kolo

16.11.2022 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

16.11.2022 - 17:00

16.11.2022 - 17:00

Frýdek - Místek

2 - 3

Prostějov

Kubinec Jan
Trumpeš Daniel

16.11.2022 - 17:00

2 - 3

Frýdek - Místek

Prostějov

17.11.2022 - 16:00

Klimeška

17.11.2022 - 16:00

17.11.2022 - 16:00

Dnipro (UKR)

3 - 0

Kr. Pole

Marschner Roman
Koutník Patrik

17.11.2022 - 16:00

3 - 0

Dnipro (UKR)

Kr. Pole

17.11.2022 - 17:00

Hala míčových sportů

17.11.2022 - 17:00

17.11.2022 - 17:00

Ostrava

3 - 1

Šternberk

Peloušek Jiří
Ištvanech Marián

17.11.2022 - 17:00

3 - 1

Ostrava

Šternberk

17.11.2022 - 18:00

UP Olomouc

17.11.2022 - 18:00

17.11.2022 - 18:00

Olomouc

3 - 1

Přerov

Velinov Emil
Horký Petr

17.11.2022 - 18:00

3 - 1

Olomouc

Přerov

17.11.2022 - 19:00

Dukla Liberec

17.11.2022 - 19:00

17.11.2022 - 19:00

Liberec

2 - 3

Šelmy

Poláček Jan
Olt Jiří

17.11.2022 - 19:00

2 - 3

Liberec

Šelmy



2.kolo

29.11.2022 - 15:00

Klimeška

29.11.2022 - 15:00

29.11.2022 - 15:00

Dnipro (UKR)

-

Liberec

Velinov Emil
Olt Jiří

29.11.2022 - 15:00

-

Dnipro (UKR)

Liberec

08.12.2022 - 17:00

Městská sportovní hala

08.12.2022 - 17:00

08.12.2022 - 17:00

Přerov

-

Frýdek - Místek

Ostranský Tomáš
Vachutka Milan

08.12.2022 - 17:00

-

Přerov

Frýdek - Místek

08.12.2022 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

08.12.2022 - 17:00

08.12.2022 - 17:00

Šternberk

-

Olomouc

Trumpeš Daniel
Kavala Tomáš

08.12.2022 - 17:00

-

Šternberk

Olomouc

08.12.2022 - 17:00

Hala míčových sportů

08.12.2022 - 17:00

08.12.2022 - 17:00

Ostrava

-

Šelmy

Kubinec Jan
Ištvanech Marián

08.12.2022 - 17:00

-

Ostrava

Šelmy

08.12.2022 - 18:00

STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

08.12.2022 - 18:00

08.12.2022 - 18:00

Kr. Pole

-

Olymp

Slezák Jan
Peloušek Jiří

08.12.2022 - 18:00

-

Kr. Pole

Olymp



3.kolo

21.10.2022 - 17:00

PVK Olymp Praha

21.10.2022 - 17:00

21.10.2022 - 17:00

Olymp

0 - 3

Prostějov

Marschner Roman
Olt Jiří

21.10.2022 - 17:00

0 - 3

Olymp

Prostějov

21.10.2022 - 18:00

Dukla Liberec

21.10.2022 - 18:00

21.10.2022 - 18:00

Liberec

2 - 3

Kr. Pole

Hladišová Michaela
Poláček Jan

21.10.2022 - 18:00

2 - 3

Liberec

Kr. Pole

21.10.2022 - 18:00

UP Olomouc

21.10.2022 - 18:00

21.10.2022 - 18:00

Olomouc

3 - 1

Šelmy

Ostranský Tomáš
Slezák Jan

21.10.2022 - 18:00

3 - 1

Olomouc

Šelmy

01.12.2022 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

01.12.2022 - 17:00

01.12.2022 - 17:00

Frýdek - Místek

-

Šternberk

Novák Miroslav
Kubinec Jan

01.12.2022 - 17:00

-

Frýdek - Místek

Šternberk

15.01.2023 - 17:00

Hala míčových sportů

15.01.2023 - 17:00

15.01.2023 - 17:00

Ostrava

-

Dnipro (UKR)

Trumpeš Daniel
Peloušek Jiří

15.01.2023 - 17:00

-

Ostrava

Dnipro (UKR)



4.kolo

22.10.2022 - 15:00

Klimeška

22.10.2022 - 15:00

22.10.2022 - 15:00

Dnipro (UKR)

3 - 0

Olomouc

Poláček Jan
Horký Petr

22.10.2022 - 15:00

3 - 0

Dnipro (UKR)

Olomouc

22.10.2022 - 17:00

Městská sportovní hala

22.10.2022 - 17:00

22.10.2022 - 17:00

Přerov

0 - 3

Olymp

Slezák Jan
Trumpeš Daniel

22.10.2022 - 17:00

0 - 3

Přerov

Olymp

22.10.2022 - 17:00

TJ Sokol Brno I

22.10.2022 - 17:00

22.10.2022 - 17:00

Šelmy

3 - 0

Frýdek - Místek

Peloušek Jiří
Hladišová Michaela

22.10.2022 - 17:00

3 - 0

Šelmy

Frýdek - Místek

22.10.2022 - 18:30

Dukla Liberec

22.10.2022 - 18:30

22.10.2022 - 18:30

Liberec

3 - 1

Ostrava

Marschner Roman
Vachutka Milan

22.10.2022 - 18:30

3 - 1

Liberec

Ostrava

24.10.2022 - 19:30

Národní sportovní centrum

24.10.2022 - 19:30

24.10.2022 - 19:30

Prostějov

3 - 2

Kr. Pole

Kubinec Jan
Ostranský Tomáš

24.10.2022 - 19:30

3 - 2

Prostějov

Kr. Pole



5.kolo

27.10.2022 - 17:00

Hala míčových sportů

27.10.2022 - 17:00

27.10.2022 - 17:00

Ostrava

2 - 3

Kr. Pole

Trumpeš Daniel
Grabovský Zdeněk

27.10.2022 - 17:00

2 - 3

Ostrava

Kr. Pole

27.10.2022 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

27.10.2022 - 17:00

27.10.2022 - 17:00

Frýdek - Místek

0 - 3

Dnipro (UKR)

Kubinec Jan
Kavala Tomáš

27.10.2022 - 17:00

0 - 3

Frýdek - Místek

Dnipro (UKR)

27.10.2022 - 17:00

PVK Olymp Praha

27.10.2022 - 17:00

27.10.2022 - 17:00

Olymp

3 - 2

Šternberk

Hladišová Michaela
Poláček Jan

27.10.2022 - 17:00

3 - 2

Olymp

Šternberk

27.10.2022 - 18:00

UP Olomouc

27.10.2022 - 18:00

27.10.2022 - 18:00

Olomouc

1 - 3

Liberec

Ištvanech Marián
Ostranský Tomáš

27.10.2022 - 18:00

1 - 3

Olomouc

Liberec

27.10.2022 - 18:00

Národní sportovní centrum

27.10.2022 - 18:00

27.10.2022 - 18:00

Prostějov

3 - 2

Přerov

Marschner Roman
Slezák Jan

27.10.2022 - 18:00

3 - 2

Prostějov

Přerov



6.kolo

29.10.2022 - 16:00

Dukla Liberec

29.10.2022 - 16:00

29.10.2022 - 16:00

Liberec

2 - 3

Frýdek - Místek

Dušek Petr
Poláček Jan

29.10.2022 - 16:00

2 - 3

Liberec

Frýdek - Místek

29.10.2022 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

29.10.2022 - 17:00

29.10.2022 - 17:00

Šternberk

1 - 3

Prostějov

Trumpeš Daniel
Ostranský Tomáš

29.10.2022 - 17:00

1 - 3

Šternberk

Prostějov

29.10.2022 - 17:00

Hala míčových sportů

29.10.2022 - 17:00

29.10.2022 - 17:00

Ostrava

3 - 0

Olomouc

Buchar Tomáš
Lenert Adam

29.10.2022 - 17:00

3 - 0

Ostrava

Olomouc

29.10.2022 - 18:30

TJ Sokol Brno I

29.10.2022 - 18:30

29.10.2022 - 18:30

Šelmy

3 - 1

Olymp

Marschner Roman
Horký Petr

29.10.2022 - 18:30

3 - 1

Šelmy

Olymp

29.10.2022 - 19:00

Městská sportovní hala

29.10.2022 - 19:00

29.10.2022 - 19:00

Přerov

2 - 3

Kr. Pole

Slezák Jan
Ištvanech Marián

29.10.2022 - 19:00

2 - 3

Přerov

Kr. Pole



7.kolo

03.11.2022 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

03.11.2022 - 17:00

03.11.2022 - 17:00

Frýdek - Místek

3 - 1

Ostrava

Peloušek Jiří
Ištvanech Marián

03.11.2022 - 17:00

3 - 1

Frýdek - Místek

Ostrava

03.11.2022 - 17:00

PVK Olymp Praha

03.11.2022 - 17:00

03.11.2022 - 17:00

Olymp

3 - 0

Dnipro (UKR)

Koutník Patrik
Marschner Roman

03.11.2022 - 17:00

3 - 0

Olymp

Dnipro (UKR)

03.11.2022 - 17:00

Městská sportovní hala

03.11.2022 - 17:00

03.11.2022 - 17:00

Přerov

3 - 1

Šternberk

Ostranský Tomáš
Kubinec Jan

03.11.2022 - 17:00

3 - 1

Přerov

Šternberk

03.11.2022 - 18:00

UP Olomouc

03.11.2022 - 18:00

03.11.2022 - 18:00

Olomouc

3 - 0

Kr. Pole

Olt Jiří
Kovář, jun. Vlastimil

03.11.2022 - 18:00

3 - 0

Olomouc

Kr. Pole

03.11.2022 - 18:00

Národní sportovní centrum

03.11.2022 - 18:00

03.11.2022 - 18:00

Prostějov

3 - 1

Šelmy

Novák Miroslav
Trumpeš Daniel

03.11.2022 - 18:00

3 - 1

Prostějov

Šelmy



8.kolo

05.11.2022 - 17:00

UP Olomouc

05.11.2022 - 17:00

05.11.2022 - 17:00

Olomouc

3 - 1

Frýdek - Místek

Trumpeš Daniel
Ostranský Tomáš

05.11.2022 - 17:00

3 - 1

Olomouc

Frýdek - Místek

05.11.2022 - 18:00

Dukla Liberec

05.11.2022 - 18:00

05.11.2022 - 18:00

Liberec

3 - 0

Olymp

Marschner Roman
Jusič Alen

05.11.2022 - 18:00

3 - 0

Liberec

Olymp

05.11.2022 - 18:30

STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

05.11.2022 - 18:30

05.11.2022 - 18:30

Kr. Pole

3 - 0

Šternberk

Peloušek Jiří
Novák Miroslav

05.11.2022 - 18:30

3 - 0

Kr. Pole

Šternberk

05.11.2022 - 19:00

Městská sportovní hala

05.11.2022 - 19:00

05.11.2022 - 19:00

Přerov

0 - 3

Šelmy

Ištvanech Marián
Olt Jiří

05.11.2022 - 19:00

0 - 3

Přerov

Šelmy

06.11.2022 - 17:00

Klimeška

06.11.2022 - 17:00

06.11.2022 - 17:00

Dnipro (UKR)

0 - 3

Prostějov

Hladišová Michaela
Koutník Patrik

06.11.2022 - 17:00

0 - 3

Dnipro (UKR)

Prostějov



9.kolo

10.11.2022 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

10.11.2022 - 17:00

10.11.2022 - 17:00

Frýdek - Místek

3 - 2

Kr. Pole

Slezák Jan
Ostranský Tomáš

10.11.2022 - 17:00

3 - 2

Frýdek - Místek

Kr. Pole

10.11.2022 - 17:00

PVK Olymp Praha

10.11.2022 - 17:00

10.11.2022 - 17:00

Olymp

3 - 0

Ostrava

Velinov Emil
Koutník Patrik

10.11.2022 - 17:00

3 - 0

Olymp

Ostrava

10.11.2022 - 17:00

Městská sportovní hala

10.11.2022 - 17:00

10.11.2022 - 17:00

Přerov

0 - 3

Dnipro (UKR)

Marschner Roman
Trumpeš Daniel

10.11.2022 - 17:00

0 - 3

Přerov

Dnipro (UKR)

10.11.2022 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

10.11.2022 - 17:00

10.11.2022 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Šelmy

Olt Jiří
Kubinec Jan

10.11.2022 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Šelmy

10.11.2022 - 18:00

Národní sportovní centrum

10.11.2022 - 18:00

10.11.2022 - 18:00

Prostějov

3 - 2

Liberec

Horký Petr
Novák Miroslav

10.11.2022 - 18:00

3 - 2

Prostějov

Liberec



10.kolo

12.11.2022 - 15:00

Klimeška

12.11.2022 - 15:00

12.11.2022 - 15:00

Dnipro (UKR)

3 - 0

Šternberk

Činátl René
Lenert Adam

12.11.2022 - 15:00

3 - 0

Dnipro (UKR)

Šternberk

12.11.2022 - 16:00

Dukla Liberec

12.11.2022 - 16:00

12.11.2022 - 16:00