Český pohár ženy 2021/2022

Český pohár ženy 2021/2022

select
CP-Z 2021/2022 Český pohár ženy 2021/2022 Matches

2.kolo

19.10.2021 - 19:00

TJ Sokol Dobřichovice

19.10.2021 - 19:00

19.10.2021 - 19:00

Dobřichovice

0 - 3

Olymp

Pítr Vítězslav
Činátl Dominik

19.10.2021 - 19:00

0 - 3

Dobřichovice

Olymp

20.10.2021 - 19:00

TJ Slavia Hradec Králové

20.10.2021 - 19:00

20.10.2021 - 19:00

H. Králové

0 - 3

Šelmy

Tomášek Filip
Kmoníček Jiří

20.10.2021 - 19:00

0 - 3

H. Králové

Šelmy

02.11.2021 - 19:00

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

02.11.2021 - 19:00

02.11.2021 - 19:00

Kr. Pole B

0 - 3

Prostějov

Možnár Martin
Ostranský Tomáš

02.11.2021 - 19:00

0 - 3

Kr. Pole B

Prostějov

16.11.2021 - 18:30

Ecce Homo Šternberk

16.11.2021 - 18:30

16.11.2021 - 18:30

Šternberk

3 - 0

Frýdek-Místek

Kavala Tomáš
Ištvanech Marián

16.11.2021 - 18:30

3 - 0

Šternberk

Frýdek-Místek

16.11.2021 - 19:30

ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice

16.11.2021 - 19:30

16.11.2021 - 19:30

Č. Budějovice

0 - 3

Kr. Pole

Olt Jiří
Biskup Roman

16.11.2021 - 19:30

0 - 3

Č. Budějovice

Kr. Pole

28.11.2021 - 15:00

Městská sportovní hala

28.11.2021 - 15:00

28.11.2021 - 15:00

Přerov

1 - 3

Ostrava

Grabovský Zdeněk
Zimmermann Tomáš

28.11.2021 - 15:00

1 - 3

Přerov

Ostrava



3.kolo

07.12.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

07.12.2021 - 17:00

07.12.2021 - 17:00

Ostrava

1 - 3

Kr. Pole

Peloušek Jiří
Kubinec Jan

07.12.2021 - 17:00

1 - 3

Ostrava

Kr. Pole

06.01.2022 - 18:00

Dukla Liberec

06.01.2022 - 18:00

06.01.2022 - 18:00

Liberec

3 - 0

Šternberk

Hladišová Michaela
Poláček Jan

06.01.2022 - 18:00

3 - 0

Liberec

Šternberk

06.01.2022 - 18:00

UP Olomouc

06.01.2022 - 18:00

06.01.2022 - 18:00

Olomouc

1 - 3

Prostějov

Ištvanech Marián
Trumpeš Daniel

06.01.2022 - 18:00

1 - 3

Olomouc

Prostějov

06.01.2022 - 19:00

TJ Sokol Brno I

06.01.2022 - 19:00

06.01.2022 - 19:00

Šelmy

3 - 2

Olymp

Možnár Martin
Kavala Tomáš

06.01.2022 - 19:00

3 - 2

Šelmy

Olymp

12.01.2022 - 17:00

PVK Olymp Praha

12.01.2022 - 17:00

12.01.2022 - 17:00

Olymp

3 - 0

Šelmy

Marschner Roman
Nedbálek Alexander

12.01.2022 - 17:00

3 - 0

Olymp

Šelmy

13.01.2022 - 17:30

Městská hala míčových sportů

13.01.2022 - 17:30

13.01.2022 - 17:30

Kr. Pole

3 - 2

Ostrava

Ištvanech Marián
Trumpeš Daniel

13.01.2022 - 17:30

3 - 2

Kr. Pole

Ostrava

13.01.2022 - 18:00

Národní sportovní centrum

13.01.2022 - 18:00

13.01.2022 - 18:00

Prostějov

1 - 4

Olomouc

Vachutka Milan
Horký Petr

13.01.2022 - 18:00

1 - 4

Prostějov

Olomouc

13.01.2022 - 18:00

Ecce Homo Šternberk

13.01.2022 - 18:00

13.01.2022 - 18:00

Šternberk

1 - 3

Liberec

Kavala Tomáš
Peloušek Jiří

13.01.2022 - 18:00

1 - 3

Šternberk

Liberec



4.kolo

05.02.2022 - 15:00

Sportovní Hala Mír

05.02.2022 - 15:00

05.02.2022 - 15:00

Olomouc

-

Liberec


05.02.2022 - 15:00

-

Olomouc

Liberec

05.02.2022 - 18:00

Sportovní Hala Mír

05.02.2022 - 18:00

05.02.2022 - 18:00

Olymp

-

Kr. Pole


05.02.2022 - 18:00

-

Olymp

Kr. Pole



5.kolo

06.02.2022 - 15:00

Sportovní Hala Mír

06.02.2022 - 15:00

06.02.2022 - 15:00

Tábor

-

Tábor


06.02.2022 - 15:00

-

Tábor

Tábor

06.02.2022 - 18:00

Sportovní Hala Mír

06.02.2022 - 18:00

06.02.2022 - 18:00

Tábor

-

Tábor


06.02.2022 - 18:00

-

Tábor

Tábor