UNIQA Extraliga muži 2020/2021

UNIQA Extraliga muži 2020/2021 - 1. část

select
EX-M 2020/2021 - 1. část soutěže EX-M 2020/2021 - 1. část soutěže Matches

1.kolo

19.09.2020 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

19.09.2020 - 17:00

19.09.2020 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 2

Liberec

Buchar Tomáš
Velinov Emil

19.09.2020 - 17:00

3 - 2

Ústí n. L.

Liberec

19.09.2020 - 18:00

Hala míčových sportu

19.09.2020 - 18:00

19.09.2020 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Příbram

Rychlík Dušan
Činátl René

19.09.2020 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Příbram

19.09.2020 - 18:00

TJ Sokol Brno I

19.09.2020 - 18:00

19.09.2020 - 18:00

Brno

3 - 0

Praha

Grabovský Zdeněk
Gall Jakub

19.09.2020 - 18:00

3 - 0

Brno

Praha

20.09.2020 - 17:00

Hala Sareza

20.09.2020 - 17:00

20.09.2020 - 17:00

VK Ostrava

3 - 0

Kladno

Pecháček Luboš
Kubinec Jan

20.09.2020 - 17:00

3 - 0

VK Ostrava

Kladno

24.09.2020 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

24.09.2020 - 17:00

24.09.2020 - 17:00

Zlín

0 - 3

Č. Budějovice

Grabovský Zdeněk
Spáčil Lukáš

24.09.2020 - 17:00

0 - 3

Zlín

Č. Budějovice

29.01.2021 - 17:00

Sportovní hala

29.01.2021 - 17:00

29.01.2021 - 17:00

O. Voda

3 - 0

Beskydy

Krtička Jan
Dmejchal Matěj

29.01.2021 - 17:00

3 - 0

O. Voda

Beskydy



2.kolo

26.09.2020 - 17:00

sportovní hala Příbram

26.09.2020 - 17:00

26.09.2020 - 17:00

Příbram

1 - 3

Č. Budějovice

Krtička Jan
Dušek Petr

26.09.2020 - 17:00

1 - 3

Příbram

Č. Budějovice

26.09.2020 - 18:00

Kladenská sportovní hala

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Kladno

3 - 1

Brno

Spáčil Lukáš
Grabovský Zdeněk

26.09.2020 - 18:00

3 - 1

Kladno

Brno

26.09.2020 - 18:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Beskydy

3 - 0

VK Ostrava

Velinov Emil
Buchar Tomáš

26.09.2020 - 18:00

3 - 0

Beskydy

VK Ostrava

26.09.2020 - 18:00

Hala míčových sportu

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Ústí n. L.

Fink Tomáš
Kořenek Jaromír

26.09.2020 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Ústí n. L.

27.09.2020 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

27.09.2020 - 18:00

27.09.2020 - 18:00

Praha

3 - 0

Zlín

Gall Jakub
Grabovský Zdeněk

27.09.2020 - 18:00

3 - 0

Praha

Zlín

30.09.2020 - 18:00

Dukla Liberec

30.09.2020 - 18:00

30.09.2020 - 18:00

Liberec

3 - 0

O. Voda

Kvarda Petr
Dušek Petr

30.09.2020 - 18:00

3 - 0

Liberec

O. Voda



3.kolo

03.10.2020 - 18:00

Sportovní hala

03.10.2020 - 18:00

03.10.2020 - 18:00

O. Voda

2 - 3

Karlovarsko

Krtička Jan
Dušek Petr

03.10.2020 - 18:00

2 - 3

O. Voda

Karlovarsko

07.10.2020 - 18:00

Sportovní hala

07.10.2020 - 18:00

07.10.2020 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 0

Praha

Kvarda Petr
Fink Tomáš

07.10.2020 - 18:00

3 - 0

Č. Budějovice

Praha

08.10.2020 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

08.10.2020 - 17:00

08.10.2020 - 17:00

Zlín

3 - 1

Kladno

Spáčil Lukáš
Možnár Martin

08.10.2020 - 17:00

3 - 1

Zlín

Kladno

08.10.2020 - 18:00

Sportcentrum SLUNETA

08.10.2020 - 18:00

08.10.2020 - 18:00

Ústí n. L.

3 - 0

Příbram

Dušek Petr
Velinov Emil

08.10.2020 - 18:00

3 - 0

Ústí n. L.

Příbram

08.10.2020 - 19:00

TJ Sokol Brno I

08.10.2020 - 19:00

08.10.2020 - 19:00

Brno

3 - 0

Beskydy

Rychlík Dušan
Marschner Roman

08.10.2020 - 19:00

3 - 0

Brno

Beskydy

06.01.2021 - 17:00

Hala Sareza

06.01.2021 - 17:00

06.01.2021 - 17:00

VK Ostrava

3 - 2

Liberec

Pecháček Luboš
Grabovský Zdeněk

06.01.2021 - 17:00

3 - 2

VK Ostrava

Liberec



4.kolo

10.10.2020 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

10.10.2020 - 17:00

10.10.2020 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 1

O. Voda

Kvarda Petr
Kořenek Jaromír

10.10.2020 - 17:00

3 - 1

Ústí n. L.

O. Voda

10.10.2020 - 18:00

Kladenská sportovní hala

10.10.2020 - 18:00

10.10.2020 - 18:00

Kladno

2 - 3

Č. Budějovice

Krtička Jan
Pecháček Luboš

10.10.2020 - 18:00

2 - 3

Kladno

Č. Budějovice

10.10.2020 - 18:00

Dukla Liberec

10.10.2020 - 18:00

10.10.2020 - 18:00

Liberec

3 - 0

Brno

Buchar Tomáš
Hladišová Michaela

10.10.2020 - 18:00

3 - 0

Liberec

Brno

10.10.2020 - 19:00

sportovní hala Příbram

10.10.2020 - 19:00

10.10.2020 - 19:00

Příbram

2 - 3

Praha

Kovář, jun. Vlastimil
Spáčil Lukáš

10.10.2020 - 19:00

2 - 3

Příbram

Praha

10.10.2020 - 19:30

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

10.10.2020 - 19:30

10.10.2020 - 19:30

Beskydy

3 - 2

Zlín

Velinov Emil
Trumpeš Daniel

10.10.2020 - 19:30

3 - 2

Beskydy

Zlín

29.12.2020 - 18:00

Hala míčových sportu

29.12.2020 - 18:00

29.12.2020 - 18:00

Karlovarsko

3 - 1

VK Ostrava

Velinov Emil
Hladišová Michaela

29.12.2020 - 18:00

3 - 1

Karlovarsko

VK Ostrava



5.kolo

20.11.2020 - 16:00

TJ Sokol Brno I

20.11.2020 - 16:00

20.11.2020 - 16:00

Brno

3 - 2

Karlovarsko

Pecháček Luboš
Spáčil Lukáš

20.11.2020 - 16:00

3 - 2

Brno

Karlovarsko

20.11.2020 - 17:00

Sportovní hala

20.11.2020 - 17:00

20.11.2020 - 17:00

O. Voda

3 - 1

Příbram

Buchar Tomáš
Velinov Emil

20.11.2020 - 17:00

3 - 1

O. Voda

Příbram

20.11.2020 - 17:00

Hala Sareza

20.11.2020 - 17:00

20.11.2020 - 17:00

VK Ostrava

0 - 3

Ústí n. L.

Kovář, jun. Vlastimil
Vachutka Milan

20.11.2020 - 17:00

0 - 3

VK Ostrava

Ústí n. L.

22.11.2020 - 15:00

Sportovní hala Datart Zlín

22.11.2020 - 15:00

22.11.2020 - 15:00

Zlín

0 - 3

Liberec

Možnár Martin
Grabovský Zdeněk

22.11.2020 - 15:00

0 - 3

Zlín

Liberec

22.11.2020 - 18:00

Sportovní hala

22.11.2020 - 18:00

22.11.2020 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 1

Beskydy

Velinov Emil
Krtička Jan

22.11.2020 - 18:00

3 - 1

Č. Budějovice

Beskydy

29.12.2020 - 13:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

29.12.2020 - 13:00

29.12.2020 - 13:00

Praha

3 - 2

Kladno

Dušek Petr
Horký Petr

29.12.2020 - 13:00

3 - 2

Praha

Kladno



6.kolo

27.11.2020 - 17:00

Dukla Liberec

27.11.2020 - 17:00

27.11.2020 - 17:00

Liberec

3 - 1

Č. Budějovice

Činátl René
Krtička Jan

27.11.2020 - 17:00

3 - 1

Liberec

Č. Budějovice

27.11.2020 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

27.11.2020 - 17:00

27.11.2020 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 1

Brno

Buchar Tomáš
Dušek Petr

27.11.2020 - 17:00

3 - 1

Ústí n. L.

Brno

27.11.2020 - 17:00

Sportovní hala

27.11.2020 - 17:00

27.11.2020 - 17:00

O. Voda

3 - 1

VK Ostrava

Pecháček Luboš
Kvarda Petr

27.11.2020 - 17:00

3 - 1

O. Voda

VK Ostrava

27.11.2020 - 18:00

Hala míčových sportu

27.11.2020 - 18:00

27.11.2020 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Zlín

Rychlík Dušan
Marschner Roman

27.11.2020 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Zlín

29.11.2020 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

29.11.2020 - 17:00

29.11.2020 - 17:00

Beskydy

3 - 2

Praha

Spáčil Lukáš
Možnár Martin

29.11.2020 - 17:00

3 - 2

Beskydy

Praha

01.12.2020 - 18:00

sportovní hala Příbram

01.12.2020 - 18:00

01.12.2020 - 18:00

Příbram

3 - 2

Kladno

Fink Tomáš
Kořenek Jaromír

01.12.2020 - 18:00

3 - 2

Příbram

Kladno



7.kolo

04.12.2020 - 16:30

Hala Sareza

04.12.2020 - 16:30

04.12.2020 - 16:30

VK Ostrava

3 - 0

Příbram

Kovář, jun. Vlastimil
Možnár Martin

04.12.2020 - 16:30

3 - 0

VK Ostrava

Příbram

04.12.2020 - 16:30

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

04.12.2020 - 16:30

04.12.2020 - 16:30

Praha

1 - 3

Liberec

Kvarda Petr
Fink Tomáš

04.12.2020 - 16:30

1 - 3

Praha

Liberec

04.12.2020 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

04.12.2020 - 17:00

04.12.2020 - 17:00

Zlín

3 - 2

Ústí n. L.

Pecháček Luboš
Kubinec Jan

04.12.2020 - 17:00

3 - 2

Zlín

Ústí n. L.

04.12.2020 - 17:30

TJ Sokol Brno I

04.12.2020 - 17:30

04.12.2020 - 17:30

Brno

1 - 3

O. Voda

Velinov Emil
Krtička Jan

04.12.2020 - 17:30

1 - 3

Brno

O. Voda

04.12.2020 - 18:00

Kladenská sportovní hala

04.12.2020 - 18:00

04.12.2020 - 18:00

Kladno

3 - 1

Beskydy

Činátl René
Nedbálek Alexander

04.12.2020 - 18:00

3 - 1

Kladno

Beskydy

27.01.2021 - 18:00

Sportovní hala

27.01.2021 - 18:00

27.01.2021 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 1

Karlovarsko

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

27.01.2021 - 18:00

3 - 1

Č. Budějovice

Karlovarsko



8.kolo

10.12.2020 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

10.12.2020 - 17:00

10.12.2020 - 17:00

Ústí n. L.

1 - 3

Č. Budějovice

Rychlík Dušan
Hladišová Michaela

10.12.2020 - 17:00

1 - 3

Ústí n. L.

Č. Budějovice

11.12.2020 - 17:00

sportovní hala Příbram

11.12.2020 - 17:00

11.12.2020 - 17:00

Příbram

3 - 1

Beskydy

Velinov Emil
Nedbálek Alexander

11.12.2020 - 17:00

3 -