Český pohár ženy 2022/2023


nejvíce bodující hráč(body / sety)

#16

SimonaNikolova 6,67(20/3)

#18

SandraSkřivanová 5,4(27/5)

#2

LucieKalhousová 5,25(21/4)

#5

MonikaBrancuská 4,75(19/4)

#15

MagdalenaBukovská 4,67(14/3)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#15

MagdalenaBukovská 1,33(4/3)

#13

MilanaRajlić 0,75(3/4)

#6

NicoleŠmídová 0,75(3/4)

#13

AnhelinaDubianska 0,67(2/3)

#16

SimonaNikolova 0,67(2/3)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#19

KatarinaKormendyova 1,5(6/4)

#16

SimonaNikolova 1,33(4/3)

#2

LucieKalhousová 1,25(5/4)

nejvíce bodující hráč(body)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#11

SkarletaJančová 67 %(16/24)

#9

AdélaChevalierová 63 %(17/27)

#10

MargaritaBuvinić 59 %(17/29)

#3

VeronikaVirtová 56 %(9/16)

#4

LuciaHerdova 56 %(9/16)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#3

VeronikaTrnková 69 %(11/16)

#11

GabrielaKopáčová 67 %(4/6)

#8

PavlínaŠimáňová 63 %(10/16)

#1

ElenJedličková 63 %(10/16)

#12

AnnaŠirůčková 61 %(11/18)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Rajlić M.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Loff D.S.R.
(VK Prostějov)
SMEČAŘ 1  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)

SMEČAŘ 2  
Kalhousová L.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Kormendyova K.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 1  
da M.G.A.F.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Jančová S.
(TJ Ostrava)
  • LIBERO 2  
    Chevalierová A.
    (VK Šelmy Brno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Vytisková E.
    (Ostrava)
  • BLOKAŘ 3  
    Žáková Z.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Trnková V.
    (VK Prostějov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Nikolova S.
    (VK Královo Pole)
  • SMEČAŘ 3  
    Buvinić M.
    (TJ Ostrava)
  • SMEČAŘ 4  
    Kyrychenko H.
    (VK Šelmy Brno)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Rajlić M.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Loff D.S.R.
(VK Prostějov)
SMEČAŘ 1  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)

SMEČAŘ 2  
Kalhousová L.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Kormendyova K.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 1  
da M.G.A.F.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Jančová S.
(TJ Ostrava)
  • LIBERO 2  
    Chevalierová A.
    (VK Šelmy Brno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Vytisková E.
    (Ostrava)
  • BLOKAŘ 3  
    Žáková Z.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Trnková V.
    (VK Prostějov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Nikolova S.
    (VK Královo Pole)
  • SMEČAŘ 3  
    Buvinić M.
    (TJ Ostrava)
  • SMEČAŘ 4  
    Kyrychenko H.
    (VK Šelmy Brno)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Rajlić M.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Loff D.S.R.
(VK Prostějov)
SMEČAŘ 1  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)

SMEČAŘ 2  
Kalhousová L.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Kormendyova K.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 1  
da M.G.A.F.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Jančová S.
(TJ Ostrava)
LIBERO 2  
Chevalierová A.
(VK Šelmy Brno)
NAHRÁVAČ 2  
Vytisková E.
(Ostrava)
BLOKAŘ 3  
Žáková Z.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 3  
Buvinić M.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 4  
Trnková V.
(VK Prostějov)
SMEČAŘ 4  
Kyrychenko H.
(VK Šelmy Brno)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Nikolova S.
(VK Královo Pole)