UNIQA Extraliga ženy 2022/2023


  • 01.02.2023 - 18:00

    Přerov

    Olomouc

    2 - 3

    25/23  20/25  27/25  21/25  12/15

  • 03.02.2023 - 17:00

    Šternberk

    Přerov

    0 - 3

    22/25  17/25  21/25

  • 04.02.2023 - 17:00

    Olomouc

    Šelmy

    1 - 3

    18/25  26/28  25/21  21/25

  • 04.02.2023 - 17:00

    Frýdek - Místek

    Dnipro (UKR)

    3 - 0

    25/0  25/0  25/0

  • 04.02.2023 - 17:00

    Prostějov

    Ostrava

    3 - 0

    25/19  25/10  25/15

  • 04.02.2023 - 18:00

    Liberec

    Kr. Pole

    1 - 3

    19/25  21/25  25/19  21/25

  • 08.02.2023 - 18:00

    Olomouc

    Ostrava

  • 09.02.2023 - 18:00

    Olymp

    Přerov

  • 10.02.2023 - 18:00

    Přerov

    Liberec

  • 11.02.2023 - 17:00

    Ostrava

    Frýdek - Místek

  • 11.02.2023 - 17:00

    Olomouc

    Dnipro (UKR)

    3 - 0

    25/0  25/0  25/0

  • 11.02.2023 - 17:00

    Šelmy

    Šternberk

  • 11.02.2023 - 18:00

    Kr. Pole

    Olymp

    
01.02.2023 - 18:00

Přerov

Olomouc

2 - 3

25/23  20/25  27/25  21/25  12/15

03.02.2023 - 17:00

Šternberk

Přerov

0 - 3

22/25  17/25  21/25

04.02.2023 - 17:00

Olomouc

Šelmy

1 - 3

18/25  26/28  25/21  21/25

04.02.2023 - 17:00

Frýdek - Místek

Dnipro (UKR)

3 - 0

25/0  25/0  25/0

04.02.2023 - 17:00

Prostějov

Ostrava

3 - 0

25/19  25/10  25/15

04.02.2023 - 18:00

Liberec

Kr. Pole

1 - 3

19/25  21/25  25/19  21/25

08.02.2023 - 18:00

Olomouc

Ostrava

09.02.2023 - 18:00

Olymp

Přerov

10.02.2023 - 18:00

Přerov

Liberec

11.02.2023 - 17:00

Ostrava

Frýdek - Místek

11.02.2023 - 17:00

Olomouc

Dnipro (UKR)

3 - 0

25/0  25/0  25/0

11.02.2023 - 17:00

Šelmy

Šternberk

11.02.2023 - 18:00

Kr. Pole

Olymp

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#18

SandraSkřivanová 4,65(358/77)

#1

HannaKyrychenko 4,52(389/86)

#10

MargaritaStepanenko 4,22(76/18)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#1

HannaKyrychenko 0,63(54/86)

#2

ZuzanaSepelova 0,51(36/70)

#18

PavlaŠmídová 0,5(2/4)

#16

AnastasiiaMaievska 0,48(16/33)

#15

EmaKneiflová 0,45(25/55)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

VeronikaTrnková 1,5(6/4)

#7

SvitlanaDorsman 0,87(60/69)

#16

VeronikaStrušková 0,85(67/79)

#14

TerezaHrušecká 0,81(67/83)

#7

MichaelaNečasová 0,74(57/77)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

nejlepší blokař(bodové bloky)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#6

KrystynaNiemtseva 51 %(120/237)

#9

DanielaDigrinová 49 %(134/271)

#3

LucieKolářová 44 %(228/516)

#9

AdélaChevalierová 44 %(212/484)

#17

VeronikaDostálová 43 %(119/274)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#8

DenisaPavlíková 67 %(2/3)

#7

SvitlanaDorsman 51 %(158/310)

#16

VeronikaStrušková 51 %(169/333)

#14

TerezaHrušecká 51 %(129/255)

#9

RaquelLoff Da Silva 49 %(199/406)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kocmanová -.H.A.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 2  
Silva d.M.T.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 1  
Kyrychenko H.
(VK Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
dos S.S.J.A.
(VK Prostějov)
BLOKAŘ 1  
Dorsman S.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
NAHRÁVAČ 1  
Jonjev A.M.
(Dnipro (UKR))
LIBERO 1  
Niemtseva K.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
  • LIBERO 2  
    Digrinová D.
    (VK Královo Pole)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Vystrčilová J.
    (Kr. Pole)
  • BLOKAŘ 3  
    Hrušecká T.
    (VK Královo Pole)
  • BLOKAŘ 4  
    Strušková V.
    (TJ Sokol Frýdek - Místek)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kvapilová N.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Bukovská M.
    (VK Královo Pole)
  • SMEČAŘ 4  
    Milenko O.
    (SC Prometey Dnipro (UKR))

Pořadí

EX-Z 22/23

UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

49

23

15

8

58

33

2067

1814

7

7

1

5

3

0

1,76

1,140

-

VK Prostějov

48

22

17

5

56

30

1910

1655

7

5

5

2

1

2

1,87

1,154

-

VK Královo Pole

44

23

16

7

55

37

2001

1826

6

4

6

2

3

2

1,49

1,096

-

SC Prometey Dnipro (UKR)

40

30

17

13

53

49

1695

2140

9

6

2

1

0

12

1,08

0,792

-10

VK Šelmy Brno

40

23

13

10

53

38

2041

1869

8

2

3

4

6

0

1,39

1,092

-

VK UP Olomouc

39

23

14

9

45

40

1873

1796

4

7

3

0

3

6

1,12

1,043

-

TJ Ostrava

34

22

11

11

40

40

1774

1725

4

7

0

1

5

5

1,00

1,028

-

PVK Olymp Praha

30

22

10

12

42

45

1862

1849

4

3

3

3

6

3

0,93

1,007

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

26

22

9

13

36

48

1789

1837

3

3

3

2

5

6

0,75

0,974

-

Volejbal Přerov

18

23

5

18

30

58

1809

1969

2

2

1

4

7

7

0,52

0,919

-

TJ Sokol Šternberk

6

23

1

22

16

66

1563

1904

1

0

0

3

7

12

0,24

0,821

-




UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

SC Prometey Dnipro (UKR) ()

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

TJ Sokol Frýdek - Místek ()

0 - 3


3 - 0

3 - 2

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

3 - 2

3 - 0

VK Královo Pole ()

1 - 3


3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 0


3 - 0

VK Dukla Liberec ()

1 - 3


3 - 0

2 - 3

2 - 3


1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

VK UP Olomouc ()

0 - 3


3 - 0

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1


1 - 3

3 - 0

PVK Olymp Praha ()

3 - 0


3 - 0

0 - 3

3 - 1

2 - 3


1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

0 - 3

2 - 3

3 - 2

TJ Ostrava ()

0 - 3


3 - 0

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

Volejbal Přerov ()

0 - 3


3 - 0

3 - 1

2 - 3

1 - 3

2 - 3


2 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

VK Prostějov ()

3 - 2


3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 2

2 - 3

3 - 1

3 - 1


3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

VK Šelmy Brno ()

2 - 3


3 - 0

3 - 0


3 - 0

2 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TJ Sokol Šternberk ()

0 - 3


3 - 0

1 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

2 - 3


0 - 3

1 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kocmanová -.H.A.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 2  
Silva d.M.T.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 1  
Kyrychenko H.
(VK Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
dos S.S.J.A.
(VK Prostějov)
BLOKAŘ 1  
Dorsman S.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
NAHRÁVAČ 1  
Jonjev A.M.
(Dnipro (UKR))
LIBERO 1  
Niemtseva K.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
  • LIBERO 2  
    Digrinová D.
    (VK Královo Pole)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Vystrčilová J.
    (Kr. Pole)
  • BLOKAŘ 3  
    Hrušecká T.
    (VK Královo Pole)
  • BLOKAŘ 4  
    Strušková V.
    (TJ Sokol Frýdek - Místek)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kvapilová N.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Bukovská M.
    (VK Královo Pole)
  • SMEČAŘ 4  
    Milenko O.
    (SC Prometey Dnipro (UKR))

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kocmanová -.H.A.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 2  
Silva d.M.T.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 1  
Kyrychenko H.
(VK Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
dos S.S.J.A.
(VK Prostějov)
BLOKAŘ 1  
Dorsman S.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
NAHRÁVAČ 1  
Jonjev A.M.
(Dnipro (UKR))
LIBERO 1  
Niemtseva K.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
LIBERO 2  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
NAHRÁVAČ 2  
Vystrčilová J.
(Kr. Pole)
BLOKAŘ 3  
Hrušecká T.
(VK Královo Pole)
SMEČAŘ 3  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 4  
Strušková V.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 4  
Milenko O.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)