UNIQA Extraliga muži 2022/2023


  • 24.09.2022 - 16:00

    Zlín

    Brno

    1 - 3

    24/26  25/16  18/25  22/25

  • 24.09.2022 - 18:00

    Kladno

    Ústí n. L.

    3 - 2

    24/26  21/25  25/18  25/20  15/9

  • 24.09.2022 - 18:00

    Benátky n. J.

    Liberec

    2 - 3

    19/25  26/24  25/19  34/36  10/15

  • 24.09.2022 - 18:00

    Karlovarsko

    Beskydy

    3 - 0

    25/13  25/11  25/23

  • 24.09.2022 - 18:00

    Č. Budějovice

    Ostrava

    3 - 0

    25/12  25/23  25/14

  • 25.09.2022 - 17:00

    Lvi

    O. Voda

    0 - 3

    24/26  17/25  19/25

  • 29.09.2022 - 17:00

    Ústí n. L.

    Benátky n. J.

    2 - 3

    24/26  23/25  25/23  25/20  10/15

  • 29.09.2022 - 17:00

    Ostrava

    Beskydy

    1 - 3

    16/25  23/25  25/22  19/25

  • 29.09.2022 - 18:00

    Liberec

    Karlovarsko

    2 - 3

    18/25  26/28  25/12  25/23  11/15

  • 29.09.2022 - 18:00

    O. Voda

    Zlín

    3 - 2

    25/21  25/17  23/25  25/27  15/11

  • 29.09.2022 - 18:00

    Příbram

    Lvi

    1 - 3

    25/21  16/25  27/29  20/25

  • 29.09.2022 - 19:00

    Brno

    Kladno

    0 - 3

    21/25  21/25  12/25

  • 01.10.2022 - 17:00

    Beskydy

    Liberec

  • 01.10.2022 - 17:00

    Zlín

    Příbram

  • 01.10.2022 - 18:00

    Kladno

    O. Voda

  • 01.10.2022 - 18:00

    Benátky n. J.

    Brno

  • 01.10.2022 - 18:00

    Karlovarsko

    Ústí n. L.

  • 03.10.2022 - 17:00

    Lvi

    Č. Budějovice

  • 05.10.2022 - 19:30

    Brno

    Karlovarsko

  • 06.10.2022 - 17:00

    Ostrava

    Liberec

  • 06.10.2022 - 17:00

    Ústí n. L.

    Beskydy

  • 06.10.2022 - 18:00

    O. Voda

    Benátky n. J.

  • 06.10.2022 - 18:00

    Příbram

    Kladno

  • 06.10.2022 - 18:00

    Č. Budějovice

    Zlín

    
24.09.2022 - 16:00

Zlín

Brno

1 - 3

24/26  25/16  18/25  22/25

24.09.2022 - 18:00

Kladno

Ústí n. L.

3 - 2

24/26  21/25  25/18  25/20  15/9

24.09.2022 - 18:00

Benátky n. J.

Liberec

2 - 3

19/25  26/24  25/19  34/36  10/15

24.09.2022 - 18:00

Karlovarsko

Beskydy

3 - 0

25/13  25/11  25/23

24.09.2022 - 18:00

Č. Budějovice

Ostrava

3 - 0

25/12  25/23  25/14

25.09.2022 - 17:00

Lvi

O. Voda

0 - 3

24/26  17/25  19/25

29.09.2022 - 17:00

Ústí n. L.

Benátky n. J.

2 - 3

24/26  23/25  25/23  25/20  10/15

29.09.2022 - 17:00

Ostrava

Beskydy

1 - 3

16/25  23/25  25/22  19/25

29.09.2022 - 18:00

Liberec

Karlovarsko

2 - 3

18/25  26/28  25/12  25/23  11/15

29.09.2022 - 18:00

O. Voda

Zlín

3 - 2

25/21  25/17  23/25  25/27  15/11

29.09.2022 - 18:00

Příbram

Lvi

1 - 3

25/21  16/25  27/29  20/25

29.09.2022 - 19:00

Brno

Kladno

0 - 3

21/25  21/25  12/25

01.10.2022 - 17:00

Beskydy

Liberec

01.10.2022 - 17:00

Zlín

Příbram

01.10.2022 - 18:00

Kladno

O. Voda

01.10.2022 - 18:00

Benátky n. J.

Brno

01.10.2022 - 18:00

Karlovarsko

Ústí n. L.

03.10.2022 - 17:00

Lvi

Č. Budějovice

05.10.2022 - 19:30

Brno

Karlovarsko

06.10.2022 - 17:00

Ostrava

Liberec

06.10.2022 - 17:00

Ústí n. L.

Beskydy

06.10.2022 - 18:00

O. Voda

Benátky n. J.

06.10.2022 - 18:00

Příbram

Kladno

06.10.2022 - 18:00

Č. Budějovice

Zlín

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#2

IvoHulpach 6(24/4)

#4

FilipKřesťan 5,2(52/10)

#9

DanielŘímal 5,11(46/9)

#8

Casey AdamSchouten 4,86(34/7)

#14

MarcelLux 4,8(48/10)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#10

FilipStoilovic 1,67(5/3)

#2

PavelsJemeljanovs 1(1/1)

#15

JosefPolák 1(3/3)

#15

JakubIhnát 1(7/7)

#7

NiklasSeppänen 0,62(5/8)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#8

MatyášDémar 1(1/1)

#15

TomášBukáček 1(2/2)

#22

Tomas AgustinOlmedo 1(14/14)

#1

MariuszPolynski 0,86(6/7)

nejvíce bodující hráč(body)

#14

MarcelLux 48

#2

MatoušLank 41

#4

RadekSuda 40

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#14

MarcelLux 6

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#3

DanielČech 71 %(20/28)

#1

YgorDuarte 69 %(11/16)

#8

MichalKotek 65 %(39/60)

#1

AdamKozák 64 %(9/14)

#9

PatrikPokopec 63 %(39/62)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#2

MarekKomorowski 67 %(6/9)

#3

PetrŠpulák 64 %(16/25)

#13

LukaszWiese 62 %(16/26)

#2

MatoušLank 61 %(36/59)

#13

JiříToman 61 %(14/23)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Horák P.
(AERO Odolena Voda)
SMEČAŘ 1  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Olmedo T.A.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Fortuník O.
(Kladno)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Kotek M.
    (VK Benátky nad Jizerou)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Démar M.
    (O. Voda)
  • BLOKAŘ 3  
    Nikačević K.
    (VK Dukla Liberec)
  • BLOKAŘ 4  
    Polák J.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    van S.S.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 3  
    Šulc M.
    (AERO Odolena Voda)
  • SMEČAŘ 4  
    Ihnát J.
    (ČEZ Karlovarsko)

Pořadí

EX-M 22/23

UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

Kladno volejbal cz

5

2

2

0

6

2

185

152

1

0

1

0

0

0

3,00

1,217

-

AERO Odolena Voda

5

2

2

0

6

2

189

161

1

0

1

0

0

0

3,00

1,174

-

ČEZ Karlovarsko

5

2

2

0

6

2

178

152

1

0

1

0

0

0

3,00

1,171

-

VK Jihostroj České Budějovice

3

1

1

0

3

0

75

49

1

0

0

0

0

0

-

1,531

-

VK Dukla Liberec

3

2

1

1

5

5

224

217

0

0

1

1

0

0

1,00

1,032

-

VK Benátky nad Jizerou

3

2

1

1

5

5

223

226

0

0

1

1

0

0

1,00

0,987

-

VK Lvi Praha

3

2

1

1

3

4

160

164

0

1

0

0

0

1

0,75

0,976

-

Black Volley Beskydy

3

2

1

1

3

4

144

158

0

1

0

0

0

1

0,75

0,911

-

Volejbal Brno

3

2

1

1

3

4

146

164

0

1

0

0

0

1

0,75

0,890

-

SKV Ústí nad Labem

2

2

0

2

4

6

205

219

0

0

0

2

0

0

0,67

0,936

-

Fatra Zlín

1

2

0

2

3

6

190

205

0

0

0

1

1

0

0,50

0,927

-

VK Příbram

0

1

0

1

1

3

88

100

0

0

0

0

1

0

0,33

0,880

-

VK Ostrava

0

2

0

2

1

6

132

172

0

0

0

0

1

1

0,17

0,767

-




UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

VK Benátky nad Jizerou ()

2 - 3

Black Volley Beskydy ()

Volejbal Brno ()

0 - 3

VK Jihostroj České Budějovice ()

3 - 0

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 0

Kladno volejbal cz ()

3 - 2

VK Dukla Liberec ()

2 - 3

VK Lvi Praha ()

0 - 3

AERO Odolena Voda ()

3 - 2

VK Ostrava ()

1 - 3

VK Příbram ()

1 - 3

SKV Ústí nad Labem ()

2 - 3

Fatra Zlín ()

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Horák P.
(AERO Odolena Voda)
SMEČAŘ 1  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Olmedo T.A.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Fortuník O.
(Kladno)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Kotek M.
    (VK Benátky nad Jizerou)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Démar M.
    (O. Voda)
  • BLOKAŘ 3  
    Nikačević K.
    (VK Dukla Liberec)
  • BLOKAŘ 4  
    Polák J.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    van S.S.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 3  
    Šulc M.
    (AERO Odolena Voda)
  • SMEČAŘ 4  
    Ihnát J.
    (ČEZ Karlovarsko)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Horák P.
(AERO Odolena Voda)
SMEČAŘ 1  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Olmedo T.A.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Fortuník O.
(Kladno)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
LIBERO 2  
Kotek M.
(VK Benátky nad Jizerou)
NAHRÁVAČ 2  
Démar M.
(O. Voda)
BLOKAŘ 3  
Nikačević K.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 3  
Šulc M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 4  
Polák J.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 4  
Ihnát J.
(ČEZ Karlovarsko)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
van S.S.
(VK Jihostroj České Budějovice)