1. liga muži 2021/2022


  • 22.10.2021 - 18:00

    Dobřichovice

    Plzeň

    3 - 0

    25/17  25/12  25/17

  • 22.10.2021 - 18:00

    Staré Město

    OU Ostrava

    3 - 2

    25/13  23/25  25/18  18/25  15/10

  • 22.10.2021 - 19:00

    Tesla

    Bučovice

    3 - 0

    26/24  25/21  25/23

  • 22.10.2021 - 19:00

    Liberec B

    Benátky n. J.

    1 - 3

    26/24  22/25  21/25  14/25

  • 22.10.2021 - 19:00

    H. Králové

    ČZU Praha

    3 - 0

    25/17  25/19  25/21

  • 22.10.2021 - 19:00

    MFF Praha

    Lvi B

    1 - 3

    14/25  25/21  16/25  24/26

  • 23.10.2021 - 11:00

    Lvi B

    Plzeň

    3 - 0

    25/17  25/23  32/30

  • 23.10.2021 - 11:00

    Tesla

    Velké Meziříčí

    3 - 1

    27/25  18/25  25/19  25/22

  • 23.10.2021 - 16:30

    H. Králové

    Česká Lípa

    2 - 3

    20/25  25/19  23/25  25/23  11/15

  • 23.10.2021 - 17:00

    ČZU Praha

    Benátky n. J.

    2 - 3

    17/25  26/24  16/25  25/19  8/15

  • 23.10.2021 - 18:00

    Bučovice

    OU Ostrava

    3 - 1

    25/23  22/25  25/18  25/21

  • 23.10.2021 - 18:00

    MFF Praha

    Č. Budějovice B

    3 - 1

    25/20  25/23  19/25  25/22

  • 29.10.2021 - 18:00

    Dobřichovice

    MFF Praha

  • 29.10.2021 - 18:00

    Lvi B

    Č. Budějovice B

  • 29.10.2021 - 18:00

    Staré Město

    Tesla

  • 29.10.2021 - 19:00

    Česká Lípa

    ČZU Praha

  • 29.10.2021 - 19:00

    Liberec B

    H. Králové

  • 29.10.2021 - 19:30

    Velké Meziříčí

    Bučovice

  • 30.10.2021 - 11:00

    Tesla

    Staré Město

  • 30.10.2021 - 16:30

    H. Králové

    Liberec B

  • 30.10.2021 - 17:00

    ČZU Praha

    Česká Lípa

  • 30.10.2021 - 18:00

    MFF Praha

    Dobřichovice

  • 30.10.2021 - 18:00

    Bučovice

    Velké Meziříčí

  • 31.10.2021 - 12:15

    Č. Budějovice B

    Lvi B

  • 03.11.2021 - 20:00

    MFF Praha

    Plzeň

    
22.10.2021 - 18:00

Dobřichovice

Plzeň

3 - 0

25/17  25/12  25/17

22.10.2021 - 18:00

Staré Město

OU Ostrava

3 - 2

25/13  23/25  25/18  18/25  15/10

22.10.2021 - 19:00

Tesla

Bučovice

3 - 0

26/24  25/21  25/23

22.10.2021 - 19:00

Liberec B

Benátky n. J.

1 - 3

26/24  22/25  21/25  14/25

22.10.2021 - 19:00

H. Králové

ČZU Praha

3 - 0

25/17  25/19  25/21

22.10.2021 - 19:00

MFF Praha

Lvi B

1 - 3

14/25  25/21  16/25  24/26

23.10.2021 - 11:00

Lvi B

Plzeň

3 - 0

25/17  25/23  32/30

23.10.2021 - 11:00

Tesla

Velké Meziříčí

3 - 1

27/25  18/25  25/19  25/22

23.10.2021 - 16:30

H. Králové

Česká Lípa

2 - 3

20/25  25/19  23/25  25/23  11/15

23.10.2021 - 17:00

ČZU Praha

Benátky n. J.

2 - 3

17/25  26/24  16/25  25/19  8/15

23.10.2021 - 18:00

Bučovice

OU Ostrava

3 - 1

25/23  22/25  25/18  25/21

23.10.2021 - 18:00

MFF Praha

Č. Budějovice B

3 - 1

25/20  25/23  19/25  25/22

29.10.2021 - 18:00

Dobřichovice

MFF Praha

29.10.2021 - 18:00

Lvi B

Č. Budějovice B

29.10.2021 - 18:00

Staré Město

Tesla

29.10.2021 - 19:00

Česká Lípa

ČZU Praha

29.10.2021 - 19:00

Liberec B

H. Králové

29.10.2021 - 19:30

Velké Meziříčí

Bučovice

30.10.2021 - 11:00

Tesla

Staré Město

30.10.2021 - 16:30

H. Králové

Liberec B

30.10.2021 - 17:00

ČZU Praha

Česká Lípa

30.10.2021 - 18:00

MFF Praha

Dobřichovice

30.10.2021 - 18:00

Bučovice

Velké Meziříčí

31.10.2021 - 12:15

Č. Budějovice B

Lvi B

03.11.2021 - 20:00

MFF Praha

Plzeň

Pořadí

1-M-A

1-M-B

1-M-C

Pořadí

1-M-A

1-M - skupina A 1. liga muži 2021/2022 - skupina A Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

TJ Sokol Dobřichovice

7

3

2

1

8

3

246

198

2

0

0

1

0

0

2,67

1,242

-

VK Lvi Praha B

6

3

2

1

6

4

230

224

1

1

0

0

0

1

1,50

1,027

-

USK Slavia Plzeň

6

4

2

2

6

8

310

338

0

2

0

0

0

2

0,75

0,917

-

VSK MFF UK Praha

3

3

1

2

5

7

264

280

0

1

0

0

2

0

0,71

0,943

-

VK EGE České Budějovice

2

3

1

2

5

8

281

291

0

0

1

0

2

0

0,62

0,966

-




1-M - skupina A 1. liga muži 2021/2022 - skupina A Standing Results Breakdown

Výsledky

1-M - skupina A

Hosté

Domácí

VK EGE České Budějovice ()

3 - 2

TJ Sokol Dobřichovice ()

3 - 0

VK Lvi Praha B ()

0 - 3

3 - 0

VSK MFF UK Praha ()

3 - 1

1 - 3

USK Slavia Plzeň ()

3 - 1

3 - 1

1-M-B

1-M - skupina B 1. liga muži 2021/2022 - skupina B Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Benátky nad Jizerou

11

4

4

0

12

4

380

310

1

2

1

0

0

0

3,00

1,226

-

TJ Lokomotiva Česká Lípa

5

3

2

1

6

6

258

264

0

1

1

0

0

1

1,00

0,977

-

TJ Slavia Hradec Králové

4

3

1

2

6

6

260

262

1

0

0

1

1

0

1,00

0,992

-

VK Dukla Liberec B

2

3

1

2

5

8

272

298

0

0

1

0

2

0

0,62

0,913

-

TJ ČZU Praha

2

3

0

3

4

9

251

287

0

0

0

2

0

1

0,44

0,875

-




1-M - skupina B 1. liga muži 2021/2022 - skupina B Standing Results Breakdown

Výsledky

1-M - skupina B

Hosté

Domácí

VK Benátky nad Jizerou ()

3 - 0

3 - 1

TJ Lokomotiva Česká Lípa ()

3 - 1

TJ ČZU Praha ()

2 - 3

2 - 3

TJ Slavia Hradec Králové ()

2 - 3

3 - 0

VK Dukla Liberec B ()

1 - 3

1-M-C

1-M - skupina C 1. liga muži 2021/2022 - skupina C Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

Tesla

9

3

3

0

9

2

266

233

1

2

0

0

0

0

4,50

1,142

-

TJ Sokol Bučovice

6

3

2

1

6

4

240

212

1

1

0

0

0

1

1,50

1,132

-

USK Slávie OU - Volejbal Ostrava

4

4

1

3

7

9

328

358

1

0

0

1

2

0

0,78

0,916

-

TJ Spartak Velké Meziříčí

3

3

1

2

4

6

226

232

1

0

0

0

1

1

0,67

0,974

-

VSK Staré Město

2

3

1

2

3

8

216

241

0

0

1

0

0

2

0,38

0,896

-




1-M - skupina C 1. liga muži 2021/2022 - skupina C Standing Results Breakdown

Výsledky

1-M - skupina C

Hosté

Domácí

TJ Sokol Bučovice ()

3 - 1

3 - 0

USK Slávie OU - Volejbal Ostrava ()

1 - 3

3 - 0

VSK Staré Město ()

3 - 2

Tesla ()

3 - 0

3 - 1

TJ Spartak Velké Meziříčí ()

3 - 0