UNIQA Extraliga ženy 2021/2022


  • 20.10.2021 - 18:00

    Šternberk

    Ostrava

    2 - 3

    17/25  23/25  25/18  25/21  14/16

  • 21.10.2021 - 18:00

    Olomouc

    Šternberk

    3 - 0

    25/11  25/18  25/21

  • 21.10.2021 - 18:00

    Kr. Pole

    Přerov

    3 - 1

    25/14  25/14  15/25  25/14

  • 23.10.2021 - 17:00

    Přerov

    Olymp

    0 - 3

    17/25  11/25  15/25

  • 23.10.2021 - 17:00

    Prostějov

    Frýdek-Místek

    3 - 1

    25/10  25/16  29/31  25/22

  • 23.10.2021 - 17:00

    Šelmy

    Šternberk

    3 - 2

    16/25  25/22  25/21  23/25  17/15

  • 23.10.2021 - 17:30

    Kr. Pole

    Olomouc

    3 - 0

    25/17  25/16  25/17

  • 23.10.2021 - 18:00

    Liberec

    Ostrava

    3 - 2

    24/26  25/20  20/25  25/20  15/8

  • 28.10.2021 - 17:00

    Frýdek-Místek

    Přerov

  • 28.10.2021 - 17:00

    Šternberk

    Kr. Pole

  • 28.10.2021 - 17:00

    Olymp

    Liberec

  • 28.10.2021 - 18:00

    Prostějov

    Olomouc

  • 30.10.2021 - 17:00

    Šternberk

    Prostějov

  • 30.10.2021 - 17:00

    Olomouc

    Frýdek-Místek

  • 30.10.2021 - 17:00

    Přerov

    Liberec

  • 30.10.2021 - 18:30

    Šelmy

    Olymp

    
20.10.2021 - 18:00

Šternberk

Ostrava

2 - 3

17/25  23/25  25/18  25/21  14/16

21.10.2021 - 18:00

Olomouc

Šternberk

3 - 0

25/11  25/18  25/21

21.10.2021 - 18:00

Kr. Pole

Přerov

3 - 1

25/14  25/14  15/25  25/14

23.10.2021 - 17:00

Přerov

Olymp

0 - 3

17/25  11/25  15/25

23.10.2021 - 17:00

Prostějov

Frýdek-Místek

3 - 1

25/10  25/16  29/31  25/22

23.10.2021 - 17:00

Šelmy

Šternberk

3 - 2

16/25  25/22  25/21  23/25  17/15

23.10.2021 - 17:30

Kr. Pole

Olomouc

3 - 0

25/17  25/16  25/17

23.10.2021 - 18:00

Liberec

Ostrava

3 - 2

24/26  25/20  20/25  25/20  15/8

28.10.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

Přerov

28.10.2021 - 17:00

Šternberk

Kr. Pole

28.10.2021 - 17:00

Olymp

Liberec

28.10.2021 - 18:00

Prostějov

Olomouc

30.10.2021 - 17:00

Šternberk

Prostějov

30.10.2021 - 17:00

Olomouc

Frýdek-Místek

30.10.2021 - 17:00

Přerov

Liberec

30.10.2021 - 18:30

Šelmy

Olymp

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#11

NikolaKvapilová 5,88(153/26)

#15

KarolinaFricova 5,35(107/20)

#18

SandraKotlabová 4,5(117/26)

#3

NikolaLátalová 4,41(128/29)

#11

LuciaHerdova 4,04(105/26)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#15

KarolinaFricova 0,8(16/20)

#15

MagdalenaBukovská 0,68(13/19)

#7

GvantsaUlumbelashvili 0,61(14/23)

#0

AdélaBorovcová 0,5(2/4)

#5

MonikaBrancuská 0,5(8/16)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#14

TerezaHrusecka 1,1(22/20)

#1

ElenJedličková 1,04(27/26)

#14

AleoscarBlanco Iriarte 0,81(17/21)

#16

MichaelaHadáčková 0,75(21/28)

#11

NikolaKvapilová 0,73(19/26)

nejvíce bodující hráč(body)

#11

LuciaHerdova 105

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#9

PetraNečiporuka 41 %(43/104)

#15

KarolinaFricova 41 %(47/114)

#9

DanielaDigrinová 40 %(39/97)

#14

VeronikaPešková 39 %(47/121)

#2

MartinaMichalíková 35 %(39/111)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#8

PavlínaŠimáňová 54 %(61/113)

#14

AleoscarBlanco Iriarte 50 %(48/96)

#12

AnnaŠirůčková 48 %(47/98)

#11

NikolaKvapilová 47 %(125/265)

#14

TerezaHrusecka 46 %(29/63)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Hrusecka T.
(VK Královo Pole)
SMEČAŘ 1  
Fricova K.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Petrová M.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
BLOKAŘ 1  
Jedličková E.
(TJ Ostrava)
NAHRÁVAČ 1  
Kašparová P.
(Ostrava)
LIBERO 1  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
  • LIBERO 2  
    Jančová S.
    (TJ Ostrava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pelikánová K.
    (Kr. Pole)
  • BLOKAŘ 3  
    Dlouhá M.
    (Volejbal Přerov)
  • BLOKAŘ 4  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kotlabová S.
    (TJ Ostrava)
  • SMEČAŘ 3  
    Smolková M.
    (VK Prostějov)
  • SMEČAŘ 4  
    Kalhousová L.
    (PVK Olymp Praha)

Pořadí

EX-Z

EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

22

8

8

0

24

5

686

528

5

1

2

0

0

0

4,80

1,299

-

TJ Ostrava

19

8

7

1

23

12

800

719

1

3

3

1

0

0

1,92

1,113

-

VK Královo Pole

16

8

5

3

20

12

713

639

3

1

1

2

1

0

1,67

1,116

-

VK Prostějov

15

8

5

3

16

11

644

600

3

2

0

0

1

2

1,45

1,073

-

PVK Olymp Praha

14

8

5

3

18

13

710

684

2

2

1

0

3

0

1,38

1,038

-

VK UP Olomouc

13

8

4

4

15

13

637

595

3

1

0

1

1

2

1,15

1,071

-

VK Šelmy Brno

9

8

3

5

14

19

682

738

1

0

2

2

1

2

0,74

0,924

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

7

8

2

6

11

20

606

716

0

2

0

1

3

2

0,55

0,846

-

TJ Sokol Šternberk

5

8

1

7

8

21

582

673

1

0

0

2

1

4

0,38

0,865

-

Volejbal Přerov

0

8

0

8

1

24

449

617

0

0

0

0

1

7

0,04

0,728

-




EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

TJ Sokol Frýdek - Místek ()

0 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

2 - 3

VK Královo Pole ()

2 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 0

VK Dukla Liberec ()

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK UP Olomouc ()

1 - 3

3 - 1

3 - 0

PVK Olymp Praha ()

3 - 1

3 - 2

3 - 0

TJ Ostrava ()

3 - 2

3 - 1

3 - 1

Volejbal Přerov ()

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

VK Prostějov ()

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK Šelmy Brno ()

2 - 3

3 - 2

TJ Sokol Šternberk ()

1 - 3

0 - 3

2 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Hrusecka T.
(VK Královo Pole)
SMEČAŘ 1  
Fricova K.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Petrová M.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
BLOKAŘ 1  
Jedličková E.
(TJ Ostrava)
NAHRÁVAČ 1  
Kašparová P.
(Ostrava)
LIBERO 1  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
  • LIBERO 2  
    Jančová S.
    (TJ Ostrava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pelikánová K.
    (Kr. Pole)
  • BLOKAŘ 3  
    Dlouhá M.
    (Volejbal Přerov)
  • BLOKAŘ 4  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kotlabová S.
    (TJ Ostrava)
  • SMEČAŘ 3  
    Smolková M.
    (VK Prostějov)
  • SMEČAŘ 4  
    Kalhousová L.
    (PVK Olymp Praha)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Hrusecka T.
(VK Královo Pole)
SMEČAŘ 1  
Fricova K.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Petrová M.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
BLOKAŘ 1  
Jedličková E.
(TJ Ostrava)
NAHRÁVAČ 1  
Kašparová P.
(Ostrava)
LIBERO 1  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
LIBERO 2  
Jančová S.
(TJ Ostrava)
NAHRÁVAČ 2  
Pelikánová K.
(Kr. Pole)
BLOKAŘ 3  
Dlouhá M.
(Volejbal Přerov)
SMEČAŘ 3  
Smolková M.
(VK Prostějov)
BLOKAŘ 4  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 4  
Kalhousová L.
(PVK Olymp Praha)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kotlabová S.
(TJ Ostrava)