UNIQA Extraliga muži 2020/2021


  • 10.04.2021 - 18:00

    Praha

    Liberec

    2 - 3

    28/26  25/16  21/25  21/25  11/15

  • 12.04.2021 - 17:10

    Karlovarsko

    Č. Budějovice

    2 - 3

    28/26  25/23  23/25  22/25  18/20

  • 16.04.2021 - 20:20

    Č. Budějovice

    Karlovarsko

    3 - 1

    25/23  31/33  25/19  25/20

  • 19.04.2021 - 20:20

    Karlovarsko

    Č. Budějovice

    
10.04.2021 - 18:00

Praha

Liberec

2 - 3

28/26  25/16  21/25  21/25  11/15

12.04.2021 - 17:10

Karlovarsko

Č. Budějovice

2 - 3

28/26  25/23  23/25  22/25  18/20

16.04.2021 - 20:20

Č. Budějovice

Karlovarsko

3 - 1

25/23  31/33  25/19  25/20

19.04.2021 - 20:20

Karlovarsko

Č. Budějovice

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#14

MatejMihajlovič 4,36(488/112)

#10

VicenteParraguirre 4,04(380/94)

#12

JiříAdamec 4,03(258/64)

#11

BrunoRomanutti 4,01(373/93)

#23

PatrikIndra 4,01(461/115)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#13

MatyášDémar 0,54(58/107)

#4

FilipKřesťan 0,51(50/98)

#13

LukaszWiese 0,46(52/112)

#2

TomášKriško 0,45(51/114)

#5

LarsBornemann 0,44(40/91)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

ŠimonKrajčovič 0,95(88/93)

#8

PeterOndrovič 0,82(75/92)

#20

AleksandarNedeljkovic 0,77(82/106)

#5

AdamZajíček 0,77(78/101)

#8

MatthewAugust 0,76(70/92)

nejvíce bodující hráč(body)

#23

PatrikIndra 461

#5

MartinHladík 423

#13

LukaszWiese 391

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#13

LukaszWiese 52

nejlepší blokař(bodové bloky)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#0

TomášDlouhý 100 %(3/3)

#16

JosefVostárek 49 %(21/43)

#12

MartinPavelka 48 %(131/275)

#10

VáclavKopáček 48 %(262/551)

#3

DanielPfeffer 46 %(225/494)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#7

MartinTibitanzl 54 %(153/284)

#18

FilipRejlek 53 %(191/358)

#0

MartinPavlovský 52 %(14/27)

#13

LukaszWiese 51 %(307/607)

#9

TomášHýský 49 %(262/531)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  

()
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Juračka D.
    (VK Příbram)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pliasetskyi I.
    (Praha)
  • BLOKAŘ 3  
    Ondrovič P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Mihajlovič M.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Michálek P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Bornemann L.
    (SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

Pořadí

EX-M

EX-M 2020/2021 - 1. část soutěže EX-M 2020/2021 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

ČEZ Karlovarsko

55

22

19

3

60

20

1890

1619

11

5

3

1

1

1

3,00

1,167

-

VK Jihostroj České Budějovice

55

22

19

3

59

20

1873

1551

10

7

2

0

2

1

2,95

1,208

-

VK Dukla Liberec

51

22

16

6

56

28

1969

1782

6

10

0

3

2

1

2,00

1,105

-

VK Lvi Praha

38

22

13

9

47

37

1908

1833

7

2

4

3

2

4

1,27

1,041

-

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem

37

22

12

10

45

37

1847

1822

7

3

2

3

3

4

1,22

1,014

-

VK Ostrava

35

22

12

10

42

37

1764

1738

7

3

2

1

4

5

1,14

1,015

-

AERO Odolena Voda

34

21

11

10

42

38

1829

1798

5

4

2

2

5

3

1,11

1,017

-

Kladno volejbal cz

21

22

6

16

29

52

1769

1900

2

4

0

3

5

8

0,56

0,931

-

Volejbal Brno

19

22

6

16

27

51

1648

1862

4

1

1

2

5

9

0,53

0,885

-

Black Volley Beskydy

18

22

7

15

32

54

1856

2000

2

1

4

1

9

5

0,59

0,928

-

VK Příbram

18

21

5

16

23

53

1590

1761

1

3

1

2

4

10

0,43

0,903

-

Fatra Zlín

15

22

5

17

24

59

1679

1956

0

2

3

3

3

11

0,41

0,858

-




EX-M 2020/2021 - 1. část soutěže EX-M 2020/2021 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-M 2020/2021 - 1. část soutěže

Hosté

BES

BRN

CBU

KAR

KLA

LIB

ODV

OST

PRA

PRI

ULA

ZLI

Domácí

Black Volley Beskydy (BES)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 2

Volejbal Brno (BRN)

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 1

VK Jihostroj České Budějovice (CBU)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ČEZ Karlovarsko (KAR)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Kladno volejbal cz (KLA)

3 - 1

3 - 1

2 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

VK Dukla Liberec (LIB)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

AERO Odolena Voda (ODV)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

VK Ostrava (OST)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

1 - 3

VK Lvi Praha (PRA)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 2

1 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

VK Příbram (PRI)

3 - 1

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 1

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem (ULA)

3 - 1

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

Fatra Zlín (ZLI)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

2 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 2

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  

()
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Juračka D.
    (VK Příbram)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pliasetskyi I.
    (Praha)
  • BLOKAŘ 3  
    Ondrovič P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Mihajlovič M.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Michálek P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Bornemann L.
    (SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  

()
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
LIBERO 2  
Juračka D.
(VK Příbram)
NAHRÁVAČ 2  
Pliasetskyi I.
(Praha)
BLOKAŘ 3  
Ondrovič P.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 3  
Michálek P.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 4  
Kyjanica L.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 4  
Bornemann L.
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Mihajlovič M.
(VK Lvi Praha)