UNIQA Extraliga muži 2018/2019

UNIQA Extraliga muži 2018/2019 - 1. část soutěže

select
EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Matches

1.kolo

29.09.2018 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

29.09.2018 - 17:00

29.09.2018 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 0

Benátky n. J.

Rychlík Dušan
Dmejchal Matěj

29.09.2018 - 17:00

3 - 0

Ústí n. L.

Benátky n. J.

29.09.2018 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

29.09.2018 - 18:00

29.09.2018 - 18:00

Praha

0 - 3

Karlovarsko

Krtička Jan
Kořenek Jaromír

29.09.2018 - 18:00

0 - 3

Praha

Karlovarsko

29.09.2018 - 18:00

TJ Sokol Brno I

29.09.2018 - 18:00

29.09.2018 - 18:00

Brno

1 - 3

Ostrava

Kvarda Petr
Fink Tomáš

29.09.2018 - 18:00

1 - 3

Brno

Ostrava

29.09.2018 - 18:00

Kladenská sportovní hala

29.09.2018 - 18:00

29.09.2018 - 18:00

Kladno

1 - 3

Č. Budějovice

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

29.09.2018 - 18:00

1 - 3

Kladno

Č. Budějovice

29.09.2018 - 19:00

sportovní hala Příbram

29.09.2018 - 19:00

29.09.2018 - 19:00

Příbram

3 - 0

O. Voda

Němeček Petr
Velinov Emil

29.09.2018 - 19:00

3 - 0

Příbram

O. Voda

01.10.2018 - 18:00

Dukla Liberec

01.10.2018 - 18:00

01.10.2018 - 18:00

Liberec

3 - 0

Zlín

Fink Tomáš
Kvarda Petr

01.10.2018 - 18:00

3 - 0

Liberec

Zlín



2.kolo

06.10.2018 - 17:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

06.10.2018 - 17:00

06.10.2018 - 17:00

Benátky n. J.

3 - 1

Příbram

Renčín Kamil
Krtička Jan

06.10.2018 - 17:00

3 - 1

Benátky n. J.

Příbram

06.10.2018 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

06.10.2018 - 17:00

06.10.2018 - 17:00

Zlín

1 - 3

Ústí n. L.

Gall Jakub
Spáčil Lukáš

06.10.2018 - 17:00

1 - 3

Zlín

Ústí n. L.

06.10.2018 - 17:00

Hala Sareza

06.10.2018 - 17:00

06.10.2018 - 17:00

Ostrava

2 - 3

Liberec

Pecháček Luboš
Grabovský Zdeněk

06.10.2018 - 17:00

2 - 3

Ostrava

Liberec

06.10.2018 - 18:00

Hala míčových sportu

06.10.2018 - 18:00

06.10.2018 - 18:00

Karlovarsko

3 - 1

Č. Budějovice

Kvarda Petr
Fink Tomáš

06.10.2018 - 18:00

3 - 1

Karlovarsko

Č. Budějovice

06.10.2018 - 18:00

Sportovní hala

06.10.2018 - 18:00

06.10.2018 - 18:00

O. Voda

3 - 2

Kladno

Němeček Petr
Činátl René

06.10.2018 - 18:00

3 - 2

O. Voda

Kladno

06.10.2018 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

06.10.2018 - 18:00

06.10.2018 - 18:00

Praha

3 - 2

Brno

Velinov Emil
Buchar Tomáš

06.10.2018 - 18:00

3 - 2

Praha

Brno



3.kolo

13.10.2018 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

13.10.2018 - 17:00

13.10.2018 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 0

Ostrava

Renčín Kamil
Kostka Michal

13.10.2018 - 17:00

3 - 0

Ústí n. L.

Ostrava

13.10.2018 - 17:00

sportovní hala Příbram

13.10.2018 - 17:00

13.10.2018 - 17:00

Příbram

3 - 2

Zlín

Kořenek Jaromír
Dmejchal Matěj

13.10.2018 - 17:00

3 - 2

Příbram

Zlín

13.10.2018 - 18:00

Dukla Liberec

13.10.2018 - 18:00

13.10.2018 - 18:00

Liberec

2 - 3

Praha

Činátl René
Rychlík Dušan

13.10.2018 - 18:00

2 - 3

Liberec

Praha

13.10.2018 - 18:00

Kladenská sportovní hala

13.10.2018 - 18:00

13.10.2018 - 18:00

Kladno

3 - 0

Benátky n. J.

Fink Tomáš
Marschner Roman

13.10.2018 - 18:00

3 - 0

Kladno

Benátky n. J.

13.10.2018 - 18:30

TJ Sokol Brno I

13.10.2018 - 18:30

13.10.2018 - 18:30

Brno

2 - 3

Karlovarsko

Kovář, jun. Vlastimil
Hudík Martin

13.10.2018 - 18:30

2 - 3

Brno

Karlovarsko

16.10.2018 - 17:45

Sportovní hala

16.10.2018 - 17:45

16.10.2018 - 17:45

Č. Budějovice

3 - 1

O. Voda

Rychlík Dušan
Velinov Emil

16.10.2018 - 17:45

3 - 1

Č. Budějovice

O. Voda



4.kolo

18.10.2018 - 16:30

Hala Sareza

18.10.2018 - 16:30

18.10.2018 - 16:30

Ostrava

2 - 3

Příbram

Pecháček Luboš
Gall Jakub

18.10.2018 - 16:30

2 - 3

Ostrava

Příbram

20.10.2018 - 17:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

20.10.2018 - 17:00

20.10.2018 - 17:00

Benátky n. J.

0 - 3

Č. Budějovice

Krtička Jan
Renčín Kamil

20.10.2018 - 17:00

0 - 3

Benátky n. J.

Č. Budějovice

20.10.2018 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

20.10.2018 - 17:00

20.10.2018 - 17:00

Zlín

3 - 2

Kladno

Grabovský Zdeněk
Kavala Tomáš

20.10.2018 - 17:00

3 - 2

Zlín

Kladno

20.10.2018 - 18:00

Hala míčových sportu

20.10.2018 - 18:00

20.10.2018 - 18:00

Karlovarsko

3 - 1

O. Voda

Kvarda Petr
Kořenek Jaromír

20.10.2018 - 18:00

3 - 1

Karlovarsko

O. Voda

20.10.2018 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

20.10.2018 - 18:00

20.10.2018 - 18:00

Praha

3 - 1

Ústí n. L.

Němeček Petr
Činátl René

20.10.2018 - 18:00

3 - 1

Praha

Ústí n. L.

20.10.2018 - 18:30

TJ Sokol Brno I

20.10.2018 - 18:30

20.10.2018 - 18:30

Brno

3 - 0

Liberec

Rychlík Dušan
Kovář, jun. Vlastimil

20.10.2018 - 18:30

3 - 0

Brno

Liberec



5.kolo

27.10.2018 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

27.10.2018 - 17:00

27.10.2018 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 1

Brno

Velinov Emil
Rychlík Dušan

27.10.2018 - 17:00

3 - 1

Ústí n. L.

Brno

27.10.2018 - 17:00

sportovní hala Příbram

27.10.2018 - 17:00

27.10.2018 - 17:00

Příbram

3 - 2

Praha

Němeček Petr
Kostka Michal

27.10.2018 - 17:00

3 - 2

Příbram

Praha

27.10.2018 - 18:00

Dukla Liberec

27.10.2018 - 18:00

27.10.2018 - 18:00

Liberec

2 - 3

Karlovarsko

Krtička Jan
Renčín Kamil

27.10.2018 - 18:00

2 - 3

Liberec

Karlovarsko

27.10.2018 - 18:00

Kladenská sportovní hala

27.10.2018 - 18:00

27.10.2018 - 18:00

Kladno

3 - 0

Ostrava

Kvarda Petr
Fink Tomáš

27.10.2018 - 18:00

3 - 0

Kladno

Ostrava

27.10.2018 - 18:00

Sportovní hala

27.10.2018 - 18:00

27.10.2018 - 18:00

O. Voda

3 - 0

Benátky n. J.

Hudík Martin
Dmejchal Matěj

27.10.2018 - 18:00

3 - 0

O. Voda

Benátky n. J.

27.10.2018 - 19:00

Sportovní hala

27.10.2018 - 19:00

27.10.2018 - 19:00

Č. Budějovice

3 - 0

Zlín

Kovář, jun. Vlastimil
Pecháček Luboš

27.10.2018 - 19:00

3 - 0

Č. Budějovice

Zlín



6.kolo

03.11.2018 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

03.11.2018 - 17:00

03.11.2018 - 17:00

Zlín

3 - 0

O. Voda

Pecháček Luboš
Kovář, jun. Vlastimil

03.11.2018 - 17:00

3 - 0

Zlín

O. Voda

03.11.2018 - 18:00

Hala míčových sportu

03.11.2018 - 18:00

03.11.2018 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Benátky n. J.

Kořenek Jaromír
Činátl René

03.11.2018 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Benátky n. J.

03.11.2018 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

03.11.2018 - 18:00

03.11.2018 - 18:00

Praha

0 - 3

Kladno

Fink Tomáš
Buchar Tomáš

03.11.2018 - 18:00

0 - 3

Praha

Kladno

03.11.2018 - 18:00

Dukla Liberec

03.11.2018 - 18:00

03.11.2018 - 18:00

Liberec

3 - 1

Ústí n. L.

Rychlík Dušan
Krtička Jan

03.11.2018 - 18:00

3 - 1

Liberec

Ústí n. L.

03.11.2018 - 18:30

TJ Sokol Brno I

03.11.2018 - 18:30

03.11.2018 - 18:30

Brno

3 - 1

Příbram

Renčín Kamil
Peloušek Jiří

03.11.2018 - 18:30

3 - 1

Brno

Příbram

06.11.2018 - 18:10

Hala Sareza

06.11.2018 - 18:10

06.11.2018 - 18:10

Ostrava

1 - 3

Č. Budějovice

Gall Jakub
Grabovský Zdeněk

06.11.2018 - 18:10

1 - 3

Ostrava

Č. Budějovice



7.kolo

10.11.2018 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

10.11.2018 - 17:00

10.11.2018 - 17:00

Ústí n. L.

0 - 3

Karlovarsko

Renčín Kamil
Kostka Michal

10.11.2018 - 17:00

0 - 3

Ústí n. L.

Karlovarsko

10.11.2018 - 17:00

sportovní hala Příbram

10.11.2018 - 17:00

10.11.2018 - 17:00

Příbram

0 - 3

Liberec

Velinov Emil
Spáčil Lukáš

10.11.2018 - 17:00

0 - 3

Příbram

Liberec

10.11.2018 - 18:00

Kladenská sportovní hala

10.11.2018 - 18:00

10.11.2018 - 18:00

Kladno

1 - 3

Brno

Fink Tomáš
Kořenek Jaromír

10.11.2018 - 18:00

1 - 3

Kladno

Brno

10.11.2018 - 18:00

Sportovní hala

10.11.2018 - 18:00

10.11.2018 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 0

Praha

Němeček Petr
Rychlík Dušan

10.11.2018 - 18:00

3 - 0

Č. Budějovice

Praha

10.11.2018 - 18:00

Sportovní hala

10.11.2018 - 18:00

10.11.2018 - 18:00

O. Voda

3 - 2

Ostrava

Krtička Jan
Kvarda Petr

10.11.2018 - 18:00

3 - 2

O. Voda

Ostrava

13.11.2018 - 18:10

Nibe aréna, městská sportovní hala

13.11.2018 - 18:10

13.11.2018 - 18:10

Benátky n. J.

2 - 3

Zlín

Činátl René
Buchar Tomáš

13.11.2018 - 18:10

2 - 3

Benátky n. J.

Zlín



8.kolo

17.11.2018 - 17:00

Hala Sareza

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

Ostrava

3 - 0

Benátky n. J.

Kovář, jun. Vlastimil
Pecháček Luboš

17.11.2018 - 17:00

3 - 0

Ostrava

Benátky n. J.

17.11.2018 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

17.11.2018 - 17:00

17.11.2018 - 17:00

Ústí n. L.

2 - 3

Příbram

Kořenek Jaromír
Fink Tomáš

17.11.2018 - 17:00

2 - 3

Ústí n. L.

Příbram

17.11.2018 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

17.11.2018 - 18:00

17.11.2018 - 18:00

Praha

3 - 2

O. Voda

Grabovský Zdeněk
Kubinec Jan

17.11.2018 - 18:00

3 - 2

Praha

O. Voda

17.11.2018 - 18:00

Sportovní hala

17.11.2018 - 18:00

17.11.2018 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 2

Brno

Velinov Emil
Buchar Tomáš

17.11.2018 - 18:00