Český pohár ženy 2020/2021

Český pohár ženy 2020/2021

select
Český pohár ženy 2020/2021 Český pohár ženy 2020/2021 Matches

2.kolo

01.10.2020 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

01.10.2020 - 17:00

01.10.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

-

Šternberk


01.10.2020 - 17:00

-

Frýdek-Místek

Šternberk

07.10.2020 - 18:00

TJ Sokol Nusle

07.10.2020 - 18:00

07.10.2020 - 18:00

Nusle

-

VK Brno


07.10.2020 - 18:00

-

Nusle

VK Brno

07.10.2020 - 19:00

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

07.10.2020 - 19:00

07.10.2020 - 19:00

Kr. Pole B

-

Prostějov


07.10.2020 - 19:00

-

Kr. Pole B

Prostějov

07.10.2020 - 19:00

Městská sportovní hala - hala 2

07.10.2020 - 19:00

07.10.2020 - 19:00

Plzeň

-

Liberec


07.10.2020 - 19:00

-

Plzeň

Liberec

13.10.2020 - 19:00

ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice

13.10.2020 - 19:00

13.10.2020 - 19:00

Madeta

-

Kr. Pole


13.10.2020 - 19:00

-

Madeta

Kr. Pole

20.01.2021 - 18:00

Městská sportovní hala

20.01.2021 - 18:00

20.01.2021 - 18:00

Přerov

0 - 3

Ostrava

Vachutka Milan
Horký Petr

20.01.2021 - 18:00

0 - 3

Přerov

Ostrava



3.kolo

21.01.2021 - 18:00

Dukla Liberec

21.01.2021 - 18:00

21.01.2021 - 18:00

Liberec

3 - 0

VK Brno

Dušek Petr
Hladišová Michaela

21.01.2021 - 18:00

3 - 0

Liberec

VK Brno

22.01.2021 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

22.01.2021 - 17:00

22.01.2021 - 17:00

Prostějov

1 - 3

Šternberk

Kavala Tomáš
Slezák Jan

22.01.2021 - 17:00

1 - 3

Prostějov

Šternberk

24.01.2021 - 13:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

24.01.2021 - 13:00

24.01.2021 - 13:00

Kr. Pole

0 - 3

Olymp

Trumpeš Daniel
Kovář, jun. Vlastimil

24.01.2021 - 13:00

0 - 3

Kr. Pole

Olymp

27.01.2021 - 17:00

UP Olomouc

27.01.2021 - 17:00

27.01.2021 - 17:00

Olomouc

3 - 1

Ostrava

Peloušek Jiří
Ištvanech Marián

27.01.2021 - 17:00

3 - 1

Olomouc

Ostrava



4.kolo

07.02.2021 - 15:00

Sportovní hala Teplice

07.02.2021 - 15:00

07.02.2021 - 15:00

Olomouc

3 - 0

Šternberk

Spáčil Lukáš
Kovář, jun. Vlastimil

07.02.2021 - 15:00

3 - 0

Olomouc

Šternberk

07.02.2021 - 18:30

Sportovní hala Teplice

07.02.2021 - 18:30

07.02.2021 - 18:30

Liberec

3 - 2

Olymp

Grabovský Zdeněk
Pecháček Luboš

07.02.2021 - 18:30

3 - 2

Liberec

Olymp



5.kolo

08.02.2021 - 13:00

Sportovní hala Teplice

08.02.2021 - 13:00

08.02.2021 - 13:00

Šternberk

0 - 3

Olymp

Dušek Petr
Buchar Tomáš

08.02.2021 - 13:00

0 - 3

Šternberk

Olymp

08.02.2021 - 16:30

Sportovní hala Teplice

08.02.2021 - 16:30

08.02.2021 - 16:30

Olomouc

3 - 1

Liberec

Činátl René
Rychlík Dušan

08.02.2021 - 16:30

3 - 1

Olomouc

Liberec