UNIQA Extraliga ženy 2020/2021

UNIQA Extraliga ženy 2020/2021 - 1. část

select
EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže Matches

1.kolo

19.09.2020 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

19.09.2020 - 15:00

19.09.2020 - 15:00

Prostějov

2 - 3

VK Brno

Ištvanech Marián
Kavala Tomáš

19.09.2020 - 15:00

2 - 3

Prostějov

VK Brno

19.09.2020 - 17:00

UP Olomouc

19.09.2020 - 17:00

19.09.2020 - 17:00

Olomouc

3 - 2

Olymp

Spáčil Lukáš
Kubinec Jan

19.09.2020 - 17:00

3 - 2

Olomouc

Olymp

19.09.2020 - 18:00

Městská sportovní hala

19.09.2020 - 18:00

19.09.2020 - 18:00

Přerov

0 - 3

Liberec

Dušek Petr
Trumpeš Daniel

19.09.2020 - 18:00

0 - 3

Přerov

Liberec

11.12.2020 - 17:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

11.12.2020 - 17:00

11.12.2020 - 17:00

Kr. Pole

3 - 2

Šternberk

Peloušek Jiří
Ištvanech Marián

11.12.2020 - 17:00

3 - 2

Kr. Pole

Šternberk

17.12.2020 - 18:00

Hala míčových sportů

17.12.2020 - 18:00

17.12.2020 - 18:00

Ostrava

3 - 0

Frýdek-Místek

Kovář, jun. Vlastimil
Peloušek Jiří

17.12.2020 - 18:00

3 - 0

Ostrava

Frýdek-Místek



2.kolo

24.09.2020 - 17:00

PVK Olymp Praha

24.09.2020 - 17:00

24.09.2020 - 17:00

Olymp

3 - 2

Ostrava

Kořenek Jaromír
Velinov Emil

24.09.2020 - 17:00

3 - 2

Olymp

Ostrava

24.09.2020 - 18:00

Městská sportovní hala

24.09.2020 - 18:00

24.09.2020 - 18:00

Přerov

0 - 3

Kr. Pole

Slezák Jan
Vachutka Milan

24.09.2020 - 18:00

0 - 3

Přerov

Kr. Pole

24.09.2020 - 19:00

TJ Sokol Brno I

24.09.2020 - 19:00

24.09.2020 - 19:00

VK Brno

1 - 3

Olomouc

Kavala Tomáš
Možnár Martin

24.09.2020 - 19:00

1 - 3

VK Brno

Olomouc

29.09.2020 - 18:00

Dukla Liberec

29.09.2020 - 18:00

29.09.2020 - 18:00

Liberec

3 - 0

Frýdek-Místek

Poláček Jan
Hladišová Michaela

29.09.2020 - 18:00

3 - 0

Liberec

Frýdek-Místek

18.12.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

18.12.2020 - 17:00

18.12.2020 - 17:00

Šternberk

1 - 3

Prostějov

Kavala Tomáš
Možnár Martin

18.12.2020 - 17:00

1 - 3

Šternberk

Prostějov



3.kolo

26.09.2020 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

26.09.2020 - 15:00

26.09.2020 - 15:00

Prostějov

3 - 1

Přerov

Trumpeš Daniel
Hladišová Michaela

26.09.2020 - 15:00

3 - 1

Prostějov

Přerov

26.09.2020 - 18:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Kr. Pole

1 - 3

Liberec

Peloušek Jiří
Kavala Tomáš

26.09.2020 - 18:00

1 - 3

Kr. Pole

Liberec

28.09.2020 - 17:00

Hala míčových sportů

28.09.2020 - 17:00

28.09.2020 - 17:00

Ostrava

1 - 3

VK Brno

Vachutka Milan
Peloušek Jiří

28.09.2020 - 17:00

1 - 3

Ostrava

VK Brno

08.10.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

08.10.2020 - 17:00

08.10.2020 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Olomouc

Kovář, jun. Vlastimil
Kubinec Jan

08.10.2020 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Olomouc

12.12.2020 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

12.12.2020 - 17:00

12.12.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

0 - 3

Olymp

Kubinec Jan
Kavala Tomáš

12.12.2020 - 17:00

0 - 3

Frýdek-Místek

Olymp



4.kolo

03.10.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

03.10.2020 - 17:00

03.10.2020 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Ostrava

Slezák Jan
Ištvanech Marián

03.10.2020 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Ostrava

03.10.2020 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

03.10.2020 - 17:00

03.10.2020 - 17:00

Prostějov

1 - 3

Kr. Pole

Vachutka Milan
Peloušek Jiří

03.10.2020 - 17:00

1 - 3

Prostějov

Kr. Pole

03.10.2020 - 18:00

Městská sportovní hala

03.10.2020 - 18:00

03.10.2020 - 18:00

Přerov

0 - 3

Olomouc

Možnár Martin
Trumpeš Daniel

03.10.2020 - 18:00

0 - 3

Přerov

Olomouc

03.10.2020 - 18:30

TJ Sokol Brno I

03.10.2020 - 18:30

03.10.2020 - 18:30

VK Brno

3 - 1

Frýdek-Místek

Kořenek Jaromír
Poláček Jan

03.10.2020 - 18:30

3 - 1

VK Brno

Frýdek-Místek

18.12.2020 - 18:00

Dukla Liberec

18.12.2020 - 18:00

18.12.2020 - 18:00

Liberec

2 - 3

Olymp

Nedbálek Alexander
Marschner Roman

18.12.2020 - 18:00

2 - 3

Liberec

Olymp



5.kolo

08.10.2020 - 18:00

Hala míčových sportů

08.10.2020 - 18:00

08.10.2020 - 18:00

Ostrava

3 - 1

Přerov

Ištvanech Marián
Peloušek Jiří

08.10.2020 - 18:00

3 - 1

Ostrava

Přerov

10.10.2020 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

10.10.2020 - 17:00

10.10.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

0 - 3

Šternberk

Peloušek Jiří
Vachutka Milan

10.10.2020 - 17:00

0 - 3

Frýdek-Místek

Šternberk

10.10.2020 - 17:00

PVK Olymp Praha

10.10.2020 - 17:00

10.10.2020 - 17:00

Olymp

3 - 0

VK Brno

Kavala Tomáš
Slezák Jan

10.10.2020 - 17:00

3 - 0

Olymp

VK Brno

19.12.2020 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

19.12.2020 - 15:00

19.12.2020 - 15:00

Prostějov

0 - 3

Liberec

Ištvanech Marián
Trumpeš Daniel

19.12.2020 - 15:00

0 - 3

Prostějov

Liberec

19.12.2020 - 17:00

UP Olomouc

19.12.2020 - 17:00

19.12.2020 - 17:00

Olomouc

3 - 0

Kr. Pole

Dmejchal Matěj
Hladišová Michaela

19.12.2020 - 17:00

3 - 0

Olomouc

Kr. Pole



6.kolo

04.12.2020 - 17:00

Dukla Liberec

04.12.2020 - 17:00

04.12.2020 - 17:00

Liberec

3 - 0

VK Brno

Buchar Tomáš
Dmejchal Matěj

04.12.2020 - 17:00

3 - 0

Liberec

VK Brno

04.12.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

04.12.2020 - 17:00

04.12.2020 - 17:00

Šternberk

1 - 3

Olymp

Peloušek Jiří
Grabovský Zdeněk

04.12.2020 - 17:00

1 - 3

Šternberk

Olymp

04.12.2020 - 17:00

Městská sportovní hala

04.12.2020 - 17:00

04.12.2020 - 17:00

Přerov

2 - 3

Frýdek-Místek

Vachutka Milan
Horký Petr

04.12.2020 - 17:00

2 - 3

Přerov

Frýdek-Místek

04.12.2020 - 17:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

04.12.2020 - 17:00

04.12.2020 - 17:00

Kr. Pole

0 - 3

Ostrava

Poláček Jan
Marschner Roman

04.12.2020 - 17:00

0 - 3

Kr. Pole

Ostrava

04.12.2020 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

04.12.2020 - 17:00

04.12.2020 - 17:00

Prostějov

0 - 3

Olomouc

Kavala Tomáš
Trumpeš Daniel

04.12.2020 - 17:00

0 - 3

Prostějov

Olomouc



7.kolo

15.01.2021 - 17:00

UP Olomouc

15.01.2021 - 17:00

15.01.2021 - 17:00

Olomouc

0 - 3

Liberec

Spáčil Lukáš
Grabovský Zdeněk

15.01.2021 - 17:00

0 - 3

Olomouc

Liberec

15.01.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

15.01.2021 - 17:00

15.01.2021 - 17:00

Ostrava

3 - 0

Prostějov

Možnár Martin
Slezák Jan

15.01.2021 - 17:00

3 - 0

Ostrava

Prostějov

15.01.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

15.01.2021 - 17:00

15.01.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

0 - 3

Kr. Pole

Trumpeš Daniel
Peloušek Jiří

15.01.2021 - 17:00

0 - 3

Frýdek-Místek

Kr. Pole

15.01.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

15.01.2021 - 17:00

15.01.2021 - 17:00

Olymp

3 - 0

Přerov

Marschner Roman
Poláček Jan

15.01.2021 - 17:00

3 - 0

Olymp

Přerov

15.01.2021 - 17:00

TJ Sokol Brno I

15.01.2021 - 17:00

15.01.2021 - 17:00

VK Brno

3 - 0

Šternberk

Pecháček Luboš
Kavala Tomáš

15.01.2021 - 17:00

3 - 0

VK Brno

Šternberk



8.kolo

23.01.2021 - 17:00

Dukla Liberec

23.01.2021 - 17:00

23.01.2021 - 17:00

Liberec

3 - 0

Šternberk

Kořenek Jaromír
Marschner Roman

23.01.2021 - 17:00

3 - 0

Liberec

Šternberk

23.01.2021 - 17:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

23.01.2021 - 17:00

23.01.2021 - 17:00

Kr. Pole

0 - 3

Olymp

Slezák Jan
Kavala Tomáš

23.01.2021 - 17:00

0 - 3

Kr. Pole

Olymp

23.01.2021 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

23.01.2021 - 17:00

23.01.2021 - 17:00

Prostějov

3 - 1

Frýdek-Místek

Peloušek Jiří
Vachutka Milan

23.01.2021 - 17:00

3 - 1

Prostějov

Frýdek-Místek

23.01.2021 - 17:00

UP Olomouc

23.01.2021 - 17:00

23.01.2021 - 17:00

Olomouc

3 - 1

Ostrava

Hladišová Michaela
Možnár Martin

23.01.2021 - 17:00

3 - 1

Olomouc

Ostrava

23.01.2021 - 19:00

Městská sportovní hala

23.01.2021 - 19:00

23.01.2021 - 19:00

Přerov

0 - 3

VK Brno

Horký Petr
Pecháček Luboš

23.01.2021 - 19:00

0 - 3

Přerov

VK Brno



9.kolo

30.01.2021 - 15:00

Městská hala míčových sportů

30.01.2021 - 15:00

30.01.2021 - 15:00

Kr. Pole

1 - 3

VK Brno

Možnár Martin
Ištvanech Marián

30.01.2021 - 15:00

1 - 3

Kr. Pole

VK Brno

30.01.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

30.01.2021 - 17:00

30.01.2021 - 17:00

Ostrava

1 - 3

Liberec

Marschner Roman
Poláček Jan

30.01.2021 - 17:00

1 - 3

Ostrava

Liberec

30.01.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

30.01.2021 - 17:00

30.01.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

0 - 3

Olomouc

Horký Petr
Vachutka Milan

30.01.2021 - 17:00

0 - 3

Frýdek-Místek

Olomouc

30.01.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

30.01.2021 - 17:00

30.01.2021 - 17:00

Olymp

3 - 0

Prostějov

Rychlík Dušan
Kořenek Jaromír

30.01.2021 - 17:00

3 - 0

Olymp

Prostějov

30.01.2021 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

30.01.2021 - 17:00

30.01.2021 - 17:00

Šternberk

1 - 3

Přerov

Slezák Jan
Trumpeš Daniel

30.01.2021 - 17:00

1 - 3

Šternberk

Přerov



10.kolo

13.02.2021 - 15:00