UNIQA Extraliga muži 2020/2021

UNIQA Extraliga muži 2020/2021 - play-off

select
EX-M 2020/2021 - play-off EX-M 2020/2021 - play-off Matches

1.kolo

25.02.2021 - 17:00

Sportovní hala

25.02.2021 - 17:00

25.02.2021 - 17:00

O. Voda

3 - 2

Beskydy

Činátl René
Buchar Tomáš

25.02.2021 - 17:00

3 - 2

O. Voda

Beskydy

25.02.2021 - 18:00

Kladenská sportovní hala

25.02.2021 - 18:00

25.02.2021 - 18:00

Kladno

3 - 0

Brno

Kvarda Petr
Dušek Petr

25.02.2021 - 18:00

3 - 0

Kladno

Brno

27.02.2021 - 16:00

TJ Sokol Brno I

27.02.2021 - 16:00

27.02.2021 - 16:00

Brno

1 - 3

Kladno

Spáčil Lukáš
Grabovský Zdeněk

27.02.2021 - 16:00

1 - 3

Brno

Kladno

27.02.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

27.02.2021 - 17:00

27.02.2021 - 17:00

Beskydy

3 - 1

O. Voda

Kovář, jun. Vlastimil
Pecháček Luboš

27.02.2021 - 17:00

3 - 1

Beskydy

O. Voda

01.03.2021 - 17:10

Sportovní hala

01.03.2021 - 17:10

01.03.2021 - 17:10

O. Voda

3 - 0

Beskydy

Dušek Petr
Kvarda Petr

01.03.2021 - 17:10

3 - 0

O. Voda

Beskydy



2.kolo

04.03.2021 - 18:00

Dukla Liberec

04.03.2021 - 18:00

04.03.2021 - 18:00

Liberec

3 - 0

VK Ostrava

Krtička Jan
Velinov Emil

04.03.2021 - 18:00

3 - 0

Liberec

VK Ostrava

04.03.2021 - 18:00

Hala míčových sportu

04.03.2021 - 18:00

04.03.2021 - 18:00

Karlovarsko

3 - 2

Kladno

Činátl René
Dušek Petr

04.03.2021 - 18:00

3 - 2

Karlovarsko

Kladno

04.03.2021 - 20:15

Sportovní hala

04.03.2021 - 20:15

04.03.2021 - 20:15

Č. Budějovice

3 - 0

O. Voda

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

04.03.2021 - 20:15

3 - 0

Č. Budějovice

O. Voda

06.03.2021 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

06.03.2021 - 18:00

06.03.2021 - 18:00

Praha

-

Ústí n. L.

Spáčil Lukáš
Gall Jakub

06.03.2021 - 18:00

-

Praha

Ústí n. L.

07.03.2021 - 16:00

Sportovní hala

07.03.2021 - 16:00

07.03.2021 - 16:00

O. Voda

-

Č. Budějovice

Dušek Petr
Činátl René

07.03.2021 - 16:00

-

O. Voda

Č. Budějovice

07.03.2021 - 18:00

Kladenská sportovní hala

07.03.2021 - 18:00

07.03.2021 - 18:00

Kladno

-

Karlovarsko

Velinov Emil
Buchar Tomáš

07.03.2021 - 18:00

-

Kladno

Karlovarsko

07.03.2021 - 20:15

Hala Sareza

07.03.2021 - 20:15

07.03.2021 - 20:15

VK Ostrava

-

Liberec

Pecháček Luboš
Kovář, jun. Vlastimil

07.03.2021 - 20:15

-

VK Ostrava

Liberec

08.03.2021 - 15:00

Sportcentrum SLUNETA

08.03.2021 - 15:00

08.03.2021 - 15:00

Ústí n. L.

-

Praha

Kvarda Petr
Krtička Jan

08.03.2021 - 15:00

-

Ústí n. L.

Praha

10.03.2021 - 17:00

Dukla Liberec

10.03.2021 - 17:00

10.03.2021 - 17:00

Liberec

-

VK Ostrava

Kovář, jun. Vlastimil
Spáčil Lukáš

10.03.2021 - 17:00

-

Liberec

VK Ostrava

10.03.2021 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

10.03.2021 - 18:00

10.03.2021 - 18:00

Praha

-

Ústí n. L.

Grabovský Zdeněk
Pecháček Luboš

10.03.2021 - 18:00

-

Praha

Ústí n. L.

10.03.2021 - 18:00

Hala míčových sportu

10.03.2021 - 18:00

10.03.2021 - 18:00

Karlovarsko

-

Kladno

Buchar Tomáš
Kvarda Petr

10.03.2021 - 18:00

-

Karlovarsko

Kladno

10.03.2021 - 18:00

Sportovní hala

10.03.2021 - 18:00

10.03.2021 - 18:00

Č. Budějovice

-

O. Voda

Krtička Jan
Velinov Emil

10.03.2021 - 18:00

-

Č. Budějovice

O. Voda

13.03.2021 - 17:00

Hala Sareza

13.03.2021 - 17:00

13.03.2021 - 17:00

VK Ostrava

-

Liberec


13.03.2021 - 17:00

-

VK Ostrava

Liberec

13.03.2021 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

13.03.2021 - 17:00

13.03.2021 - 17:00

Ústí n. L.

-

Praha


13.03.2021 - 17:00

-

Ústí n. L.

Praha

13.03.2021 - 18:00

Kladenská sportovní hala

13.03.2021 - 18:00

13.03.2021 - 18:00

Kladno

-

Karlovarsko


13.03.2021 - 18:00

-

Kladno

Karlovarsko

13.03.2021 - 18:00

Sportovní hala

13.03.2021 - 18:00

13.03.2021 - 18:00

O. Voda

-

Č. Budějovice


13.03.2021 - 18:00

-

O. Voda

Č. Budějovice

16.03.2021 - 17:00

Dukla Liberec

16.03.2021 - 17:00

16.03.2021 - 17:00

Liberec

-

VK Ostrava


16.03.2021 - 17:00

-

Liberec

VK Ostrava

16.03.2021 - 17:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

16.03.2021 - 17:00

16.03.2021 - 17:00

Praha

-

Ústí n. L.


16.03.2021 - 17:00

-

Praha

Ústí n. L.

16.03.2021 - 18:00

Hala míčových sportu

16.03.2021 - 18:00

16.03.2021 - 18:00

Karlovarsko

-

Kladno


16.03.2021 - 18:00

-

Karlovarsko

Kladno

16.03.2021 - 18:00

Sportovní hala

16.03.2021 - 18:00

16.03.2021 - 18:00

Č. Budějovice

-

O. Voda


16.03.2021 - 18:00

-

Č. Budějovice

O. Voda



3.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno



4.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno